معرفی دوره آموزشی اینگوی Yngwie Malmsteen؛ سریعترین گیتاریست جهان
Yngwie Malmsteen انقلابی در استایل گیتار الکتریک به وجود آورد. او المان های موزیک کلاسیک را با سرعت و صدای بسیار زیادی با ژانر هوی متال ترکیب نمود. 

او در دهه 80 میلادی تغییر شگرفی در نوازندگی سبک راک ایجاد کرد. در زمان کوتاهی ، او به به یکی از اساطیر گیتار مبدل گشت.
Yngwie Malmsteen
او بیش از 11 میلیون آلبوم از کارهای نبوغ آمیزش را در جهان موسیقی فروخت و راکرها را از حالت جمود خارج کرد. همه می خواستند شبیه Yngwie Malmsteen بنوازند . Yngwie Malmsteen داستان زندگی خود و چگونگی اجرای تکنیک ها و کوردهایش را با آن سرعت و صلابت جنون آمیز، با ما به اشتراک گذاشت.

از لحظه ای که نواختن را در جایی ادامه نداد بسیاری از او خواستار ادامه کارش در پرورش استعدادهایش و به اوج رساندن لذت مردم از موسیقی متال نمودند. در طول این مدت، او در مورد اولین گروهش صحبت کرد ، در مورد نویسنده ترانه هایش و پروسه ی ضبط آهنگ هایش و چگونگی به کارگیری موزیک ژانر راک برای ایجاد یک تجارت به صرفه سخن گفت.
ویزگی ها و نظرات درباره Yngwie Malmsteen :
Yngwie Malmsteen در بین 10 گیتاریست برتر گیتار الکتریک در تمام اعصار قرار دارد.
نویسنده کتاب یعنی خود Yngwie Malmsteen در دسامبر سال 2012 میلادی ، آلبومی را تحت عنوان Spellbound یا طلسم شده منتشر کرد. 

این متد برای پیانیست های عاشق ژانر هوی متال و خاطرات موسیقی راک و تاریخچه آن و افراد بزرگی که این ژانر را به قامت امروزی رساندند بسیار مفید است.
“اسلش” از نوازندگان بسیار نامی هوی متال در جهان که اجراهای بی نظیری با خوانندگان اسطوره ای نظیر مایکل جکسون داشته است درباره Yngwie Malmsteen می گوید من زمانی او را به یاد می آورم که به لس آنجلس ۀمده بود و تقریبا در دهه هشتاد میلادی بود. 

وقتی اجرای او را روی استیج دیدم از تسلط و سرعت او در ملودی های بسیار مشکل، زمینه ی کلاسیک نوع گیتار نوازیش و استایل او واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم. هنوز آن اجرا را به خوبی با تمام جزئیاتش به یاد دارم . او بهترین زمانه ی خودش بود .
در دوره مخصوص معرفی Yngwie Malmsteen با زندگی شخصی، تکنیک ها و نوع استایل های او در گیتار الکتریک به خوبی آشنا خواهیم شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *