راهنمایی برای پیدا کردن صدای واقعی خود.
دیگر برای خواندن نتهای بالا دچار استرس نشوید. با دتاموری استاد دانشگاه موریسن انستیو (MI) به پتانسیل واقعی خود برسید.
در این متد، دنا به هنرجو نحوه نفس کشیدن به صورت طبیعی، ارتقاء دادن صدایی که با آن صحبت می‌کنید، و بدون فشار آوردن به گلوی خود و دستیابی به دامنه صدای واقعی خود و پیدا کردن صدا در سینه و سر، و همچنین پیدا کردن پل ارتباطی برای یکدست کردن صدای خود در تمام دامنه‌ها را آموزش می‌دهد.

دوره آموزش آنلاین متد Vocal Technique  ؛ راهی برای آشنایی با مدرن ترین شیوه های آواز خوانی

دوره آموزش آنلاین متد Vocal Technique  ، دوره ای بسیار پیشرفته برای آزاد نمودن پتانسیل هنر آموزان به شیوه های آموزش آنلاین و آغاز بسیار ساده ی خوانندگی در ژانرهای مختلف است . در آموزش آنلاین این متد از شیوه های بسیار مدرن وکالیست های بنام دنیای موسیقی برای آموزش بهره گرفته شده است . دنا مورای ؛ مولف این متد ، سعی نموده با ساده ترین روش ها ، شیوه ی آوازی ژانرهای مختلف را به مخاطبان بیاموزد و ما در آموزش آنلاین از این شیوه های بسیار مدرن بهره خواهیم برد.

دنا مورای، محتواهایی نظیر: تنفس طبیعی در آواز خوانی، استفاده از روش های داخل دادن صدا برای آواز خوانی به بهترین نحو ممکن، توقف های تکنیکی، پوشش و توسعه ی سه اکتاو طبیعی صدا در آواز خوانی، و توسعه ی طیف صدای خواننده را مد نظر قرار داده است. از دیگر مضامین آموزش آنلاین این متد می توان به خارج نمودن صدا از نواحی سر و گلو و چگونگی آواز خواندن همیشگی با یک صدای ثابت و بدون استفاده از صدا سازی دستگاهی اشاره کرد.

در آموزش آنلاین این متد ما تمامی قطعاتی را که مورای برای توسعه و بهینه نمودن صدا و آموزش آواز خوانی در ژانرهای مختلف را از طریق متد Vocal Technique به رشته تحریر در آورده است،  به شما به وسیله ی بهترین اساتید ، آموزش خواهیم داد و در پایان دوره به خوبی شاهد بهبود صدا و تکنیک های آواز خوانی بر اساس تکنیک های مورای در Vocal Technique   بر روی صدای خود ، خواهید بود.

در آموزش آنلاین این متد سعی شده تا طیف وسیعی از ترانه ها برای مخاطبان از هر دسته و طیف نگاشته شود. قطعه های این متد برای اجرای هر چه بهتر در شیوه های آواز خوانی ، ضمیمه ی این کتاب می باشد . آموزش آنلاین این متد حاوی 64  صفحه است. شما در آموزش آنلاین این متد به صورت تئوریک با عناوینی مثل “چگونگی ایجاد صدا ” آشنا می شوید و مورای سعی کرده به بهترین نحو ممکن آموزش این موارد را برای مخاطب انجام دهد.از دیگر موارد می توان به متدهای منحصر به فرد در آموزش آنلاین این متد و چگونگی استفاده ی بزرگان موسیقی از گلو، سر و سینه در تولید صدا ، اشاره کرد. در آموزش آنلاین Vocal Technique   سعی شده به وسیله اجرای آموزش مجازی آهنگ ها  استفاده شود تا هنرآموزان را برای  آموزش این سبک آوازی آماده کند . این اجراها در هفت مورد به طور کامل توسط آموزش آنلاین Vocal Technique   ضبط و برای آموزش در این کتاب قرار گرفته است.

شاکله ی آموزش آنلاین Vocal Technique   :

در دوره آموزش آنلاین متد Vocal Technique   به چگونگی استراکچر این ژانر می پردازیم.

در آغاز آوازهایی که در این ژانر ارائه می شود حاوی سه خط و دوازده آکورد است.

اول میزان های مهم تر که در خط های اولیه است و چهار آکورد ابتدایی را آموزش می بینید.

بعد از آن چهار میزان برای آکوردهای 5 و6 را آموزش خواهید دید و در پی آن یک میزان برای میزان 7 و 8 به صورت آوازی آموزش داده خواهد شد.

خط آخر فرق می کند و 5 میزان برای آکوردهای نهم و دهم و در پی آن یک میزان برای آکوردهای 11 و 12 به صورت آموزشی اجرا می شود.

در آموزش آنلاین این متد ، بخش های مربوط به اجرای آوازهای ژانر راک ، به شما توانایی خوانندگی فردی و اجرای گروهی را در استایل های متفاوت ژانر جاز را می دهد. با گوش فرا دادن به قطعات آموزش آنلاین این متد که در هر جلسه به شما آموزش داده خواهد شد و چگونگی انجام تکنیک های آن در متد وکال تکنیک  موجود است و تمرین با آنها در کتاب ( آموزش آنلاین تمامی قطعات در آموزش آنلاین به صورت اختصاصی ارائه شده است ) یا گوش دادن به قطعات موجود در کتاب می توانید با تمرین و ممارست همیشگی ، این کتاب و قطعات موجود در آنها را به همراه قطعات آنلاین به خوبی اجرا کنید و پس از آموزش کامل این قطعات به راحتی می توانید ، قطعات موجود آموزش آنلاین متد Vocal Technique   را به همراه گروه نیز تمرین نمایید. استایل های موجود در کتاب شامل مواردی چون راک کلاسیک، پاپ – بلوز ، کانتری، فولک و آواز کلاسیک می باشد.

آموزش آنلاین آواز خوانی یا وکال به مدد مدرن ترین روش های علمی روز جهان :

ما در دوره های آموزش آنلاین شما را با کتاب Vocal Technique به خوبی آشنا خواهیم کرد و انواع کوردها و نمونه های آواز عملی موجود در آموزش آنلاین این متد را به شما خواهیم آموخت. آموزش آنلاین این متد بسیار لذت بخش است چرا که روش آموزش آنلاین ، یاد دادن انواع تکنیک ها به صورت مهیج و سرگرم کننده و بر اساس اصول استاندارد است. اساتید خبره ما شما را در یادگیری آموزش آنلاین این متد یاری خواهند نمود.

دوره آموزش آنلاین متد Vocal Technique   ، متدی شامل قطعاتی برای اجرای آواز به شیوه های بسیار مدرن است. آموزش آنلاین این متد، در حقیقت به نوعی مانند کتاب مدرسه ای می باشد و برای یادگیری آواز افراد مبتدی در خواندن آواز در ژانرهای گوناگون توسط مورای طراحی شده است و بیشتر به کار نوآموزان و کسانی که تازه می خواهند آموزش ابتدایی آواز را آغاز کنند ، می خورد.

 

آموزش آنلاین این متد که توسط انتشارات “موزیسین انستیتو” به چاپ رسیده، حاصل گردآوری و تدوین قطعاتی برای آموزش اولیه آواز به قلم “دنا مورای” موزیسین و تئوریسین توانمند آمریکایی است که تالیفات بسیار زیادی در زمینه ی کتاب های آموزش موسیقی و به خصوص آموزش آواز دارد.

آموزش آنلاین متد وکال تکنیک  برای آموزش آواز مهیا گردیده است. آموزش آواز و وکال ، دستورالعمل ها و قطعات تمرینی در این کتاب برای آموزش به روش های گوناگون برای هنرجویان و نوآموزان وجود دارد.

دوره آموزش آنلاین متد Vocal Technique   با استانداردهای ملی و دستورالعمل های نوشتاری به علت بهره بردن از این کتاب در سطح جهانی تهیه شده است. تمامی 64 صفحه آموزش آنلاین این متد را به خوبی بیاموزید، چرا که این متد یکی از متد های ابتدایی و بین المللی تایید شده از طرف بسیاری از اساتید موسیقی است،که با آموزش دیدن آن در آموزش آنلاین این متد بیشتر به محاسنش پی خواهید برد.

ویژگی های متد Vocal Technique:

در دوره آموزش آنلاین متد Vocal Technique   بیشتر بر روی تمرینات تاکید شده است. در این کتاب چگونگی انجام صحیح بیرون دادن صدا به صورت طبیعی و برعکس ۀن داخل دادن صدا یا نفس گیری برای تولید بهترین صدا و بیشترین زمان ممکن خروج صدا از دهان برای خواندن آواز ، نت خوانی و تاریخ موسیقی به صورت مختصر و مفید را فرا می گیرید. دوره آموزش آنلاین متد Vocal Technique   شامل قطعاتی در گام های مختلف مانند مینور و ماژور می باشد . لازمه ی آموزش آنلاین  و یادگیری بهینه ی این کتاب ، ممارست در انجام تمرینات می باشد . باید آنقدر به این تمرینات وقوف داشته باشید که پس از پایان دوره بتوانید آنها  را بدون نت اجرا کنید.

برای آموزش روانتر و آشنای با تکنیک های ابتدای شروع نوازندگی پیانو  طبق آموزش آنلاین متدVocal Technique   از وجود اساتیدی خبره برای آموزش المان های ابتدایی وکال بهره ببرید.

شما در آموزش آنلاین متد وکال تکنیک  ابتدا با مفاهیم تئوریک موسیقی آشنا می شوید که در بخش دوم و سوم به آنها پرداخته شده است. مواردی چون چگونگی استایل برای خوانندگان تازه کار، طریقه ی صحیح آواز خوانی و وکال، شناخت گام های متداول و آغازین موسیقی و مختصری از تاریخ موسیقی در این بخش ها گنجانده شده است. در بخش اول نیز تعدادی از قطعات بسیار ابتدایی موسیقی  برای تمرین و شکل گیری ابتدایی فرم صدا و استفاده از صدا و هدایت آن توسط بخش های مختلف بدن مانند سر ، گلو و سینه و شناخت کمپوزیسیون های ژانرهای مختلف وجود دارد که با تمرین آنها تسلط ابتدایی خوبی بر صدای خود پیدا می کنید.

 آموزش تکنیک های متد دنا مورای در آموزش آنلاین وکال تکنیک :

آموزش آنلاین این متد قطعات فوق العاده و بدیعی برای آموزش به تازه کارها دارد. متد مورای  بسیار مدرن است و تقریبا بیش از هر نویسنده و استاد دیگری ، به روش های مدرن و نوین تولید صدای طبیعی برای خواندن آواز در ژانرهای گوناگون پرداخته است. مورای  در متد وکال تکنیک  که یکی از معتبرترین متدهای آموزش آواز است و برای خواندن این قطعات نیاز به دانش زیادی ندارید سعی کرده تمامی نیازهای یک خواننده ی مبتدی را با تمارین و توضیحات تامین کند.

به علت ابتدایی بودن این متد و عدم تسلط تان بر صدا و آواز خوانی حتما در دوره آموزش آنلاین متد Vocal Technique   شرکت نمایید و این تمارین بسیار آموزنده را به صورت آموزش آنلاین با همراهی استادی خبره، فرا بگیرید.

دوره آموزش آنلاین متد Vocal Technique   روشی است که بر اساس آن چگونگی آواز خوانی سولو یا تک خوانی به شیوه غول های آواز جهان موسیقی با روشی آسان و آموزش آنلاین صورت می گیرد. در آموزش آنلاین این متد  68  صفحه ای قطعات آوازی تک خوانی یا سولو برای تمرین ، مثال های تک خوانی و اجراهای طولانی ، ارائه شده است.

آموزش آنلاین متد Vocal Technique   محتوی همه ی لوازم و شیوه های بنیادین در اجراها می باشد، اینکه تا چه اندازه از جزییات دستورالعمل ها بهره ببرید و چه نوع تمرینی را انجام دهید که برای ارتقای تک خوانی و اجرای سولوی شما بهره وری بیشتری داشته باشد ، از خصوصیات این کتاب است.

 با آموزش آنلاین به شیوه ی Vocal Technique به جایگاهی مناسب در خوانندگی برسید:

 با شناخت متد آموزش آنلاین وکال تکنیک شما دیگر هراسی از تک خوانی در هر سبکی نخواهید داشت . در حقیقت با مطالعه ی دقیق و اجرای تمرین های داده شده درون این متد ، به راحتی به خواننده ای زبر دست برای اجرای هر گونه سولو می شوید. از این طریق اجرا، در گروه نوازی نیز برای شما بسیار آسانتر می شود و هر نوع ملودی را با هر ضرباهنگی می توانید بخوانید. اما شرط به دست آوردن این تسلط، مطالعه و تمرین دقیق آموزش آنلاین متد Vocal Technique   می باشد.

متد آموزش آنلاین وکال تکنیک برای یادگیری بهتر هر کدام از مطالب یا قطعات به همراه اجرا در آموزش مجازی ارائه شده است. در آموزش مجازی این متد تمام مفاهیم مورد اشاره دنا مورای ، به خوبی به شما آموزش داده می شود. تحلیل این متد در آموزش آنلاین به همراهی یک استاد آواز می تواند برای شما بسیار مفید باشد. چرا که دوره آموزش آنلاین متد Vocal Technique   پیچیدگی های خاص خود را دارد و یادگیری آن به هیچ وجه کار ساده و آسانی نیست. علیرغم تلاشی که مولف به انجام رسانده ، این متد واقعا نیاز به یک استاد راهنمای خبره و با تجربه و خوش صدا دارد.

اساتید ما در آموزش آنلاین وکال تکنیک آماده ی ارائه ی این خدمات به شما هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *