این متد مخصوص ترش و اسپید متال می‌باشد.
این متد تکنیکها و اصولی که توسط هوی ترین گروهها همانند متالیکا، انتراکس، تستامنت، و غیره استفاده می‌شود را بررسی و تشریح می‌کنند با اتودهای کاربردی که این الگوها در

  دنیای واقعی توسط گروههای این سبک از موسیقی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
دوره آموزشی متد Thrash Guitar Method
متد Thrash Guitar Method در سال 1991 و به نویسندگی تروی استتینا مجموعه ای تحت عنوان “سری تروی استتینا” در یک مجموعه کتاب از انتشارات “هال لئونارد” که یکی از معتبرترین موسسات انتشار کمک آموزشی موسیقی در زمینه ها و ژانرهای متفاوت و برای سازهای متفاوت می باشد، منتشر شد.
Thrash Guitar Method
احساس کنید تازه دارید گیتار یاد می گیرید.

یادگیری تکنیک ها و روش ها که توسط گروه های مشهور امروزی مانند متالیکا، انثراکس، تیست من و دیگر گروه ها را تجربه کنید. متد Thrash Guitar Method به صورت کاملا صحیح به شما توانایی نواختن آهسته به روش گریندینگ متال را می دهد و شما را در ثراشینگ واقعا نوازنده ی بهتری می کند.
از طریق این متد با شیوه هایی آشنا می شوید که بزرگان موسیقی جهان با آن روش می نوازند و در این راه هنرمندی چون استتینا با آن همه تجربه و خبرگی شما را ساپورت می کند .

این کتاب در پایان شما را به نوازنده تراش بسیار بهتری می سازد. پس هر چه می توانید در متد Thrash Guitar Method تمرین کنید تا به نقطه مورد نظرتان برسید.
مشخصات متد Thrash Guitar Method :
متد Thrash Guitar Method به شما همزمان نوازی با چند ساز دیگر، انتقال اکسنت ها، تئوری تراش که توسط تروی استتینا با نثر روان و سلیس بیان شده این و در یادگیری تئوری این سبک از نواختن گیتار الکتریک به صورت موثری به شما یاری می رساند. مشکلات متداول نوازندگان در این سبک کخ بخش جذابی را تشکیل می دهد و حالت پرسش و پاسخ دارد. متو گوشی نوازی کروماتیک از مهیج ترین بخش های این متد استتینا می باشد.ملودی های غیر متعارف و نشانه انتقال زنانی ، هارمونی ، که اختصاص به توضیح چگونگی ایجاد هارمونی در سبک ثراش می باشد، و بسیار ی مسائل دیگر که دی این کتاب استتینا به صورت بسیار حرفه ای به آنان پرداخته است.
برای آموزش بهینه ی متد Thrash Guitar Method حتما در آکادمی ثبت نام کنید و از حضور اساتید خبره و زبردست بهره ببرید.
از سرعت ترش ریتم زده تا سینکوپیشن ، تعیین میزان، جابجائی اکسنتها، تعلیم گوشی به حرکات کروماتیک و ملودی های دزونانس و تئوری متال و چیدمان آکوردها

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *