معرفی کتاب Total Keyboard Wizardry : Jordan Rudess Academy
متد Total Keyboard Wizardry پکیجی بی نقص جهت کلیه ی لِوِلها می باشد. در این کتاب تمرین ها و اتوده برای تمام بوب های نوآموز، حد وسط، و حرفه ای و پیشرفته به طور مجزا گردآوری شده است.

در متد Total Keyboard Wizardry سعی می شود تا آشنایی و اجرای تکنیک ها ، توانایی انگشتان برای نواختن قطعات آسان تا حرفه ای ، سولو نوازی و بداهه پردازی و شناخت آکوردهای متفاوت با توجه به هر ژانر در پیانوی پیشرفته مورد توجه قرار گیرد.
Total Keyboard Wizard
متد Total Keyboard Wizard کتابی است که به نوازندگان راک پیشرو کمک شایانی می کند . در متد مذکور که توسط “جردن ریودس” گردآوری و تدوین

  گردیده است شما پله پله آموزش را تا سطح نوازندگی پیشرفته ادامه خواهید داد. “جردن ریودس” نوازنده ی کیبورد و پیانو فوق العاده ای است و عضو گروه موسیقی “دریم تئاتر” می باشد و مفتخر به دریافت جایزه ی “آموزشی جولیارد” از معتبرترین جوایز در حوزه ی موسیقی شده است.
ویژگی های متد Total Keyboard Wizard :
متد Total Keyboard Wizardry یا “جادوگری بر روی کیبورد” سعی داشته تکنیک هایش را به صورت فیزیکی به طرفدارانش و سایر نوازندگان آموزش دهد . همچنین او در این متد اجرای تکنوازی و ترکیب آن با پیروی روشن و صحیح از طریق راههای ارائه شده و

  تخصص در ساخت قطعات بخصوص موسیقی را به نوازنده آموزش می دهد.
او در متد Total Keyboard Wizardry هر سه سطح نوآموز، رو به پیشرفت و حرفه ای را در نظر داشته است و برای هر گروه تمریناتی مطابق با تکنیک های کلاسیک برای اجرای تکنوازی راک پیشرو و فراتر از آن در نظر گرفته است. در این متد ،12 اتود تکنوازی منحصر به فرد و ارزشمند در گام های مینور و ماژور که شامل آرپژها و مقیاس های انگشت گذاری دست است را، گردآوری کرده است.
با ثبت نام در دوره ی متد Total Keyboard Wizardry آکادمی ، توانایی خود را در زمینه تکنیک ها و اتودهای این کتاب با پرداخت مبلغ بسیار به صرفه ای بالا ببرید و در نهایت به نوازنده ای چیره دست در راک پیشرو روی پیانو و کیبورد شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *