1- عنوان اصلی محتوا: معرفی دوره آموزشی متد The Study of Counterpoint: From Johann Joseph Fux’s Gradus Ad Parnassum
2- کلمه کلیدی اصلی The Study of Counterpoint: From Johann Joseph Fux’s Gradus Ad Parnassum
3- کلمه کلیدی مرتبط
4- خلاصه محتوا (50 تا 70 کلمه) متد The Study of Counterpoint: From Johann Joseph Fux’s Gradus Ad Parnassum نوشته ی یوهان ژوزف فاکس و آلفرد مان ، کتابی است در مورد سیستم های های شمارش ضرب در موسیقی و اجرای قطعات.

 معرفی دوره آموزشی متد The Study of Counterpoint: From Johann Joseph Fux’s Gradus Ad Parnassum
متد The Study of Counterpoint: From Johann Joseph Fux’s Gradus Ad Parnassum نوشته ی یوهان ژوزف فاکس و آلفرد مان ، کتابی است در مورد سیستم های های شمارش ضرب در موسیقی و اجرای قطعات. اغلب کتاب های مشهور با سیستم شمارشگر نقطه ای فاکس در کار تئوری کار می کنند؟ از زمان پیدایش این دستگاه در سال 1725 میلادی ، این سیستم توسط مشاهیر بسیار بزرگی در تاریخ موسیقی مورد استفاده واقع شده است.
The Study of Counterpoint
در متد The Study of Counterpoint: From Johann Joseph Fux’s Gradus Ad Parnassum به بیان این قیاس ها پرداخته می شود. 

یو هان سباستین باخ، به وسیله این سیستم نظام موسیقی خود را حفظ می کرد، لئوپولد موتزارت پسر نابغه ی خود را با همین روش آموزش داد، هایدن هر کدام از دروسش را با روش مدیکولوس تدریس می کرد، و بتهوون این سیستم را مرجعی موثق برای ساخت بزرگترین شاهکارهایش که در کل تاریخ موسیقی بی نظیر و یکه اند ، می دانست. لیست بلند بالایی از اساتید بزرگ و نامی قرن 19 میلادی به این سیستم و ویرایش دوم آن رجوع می کردند و بنا بر گفته ی استاد بزرگ موسیقی معاصر، پاول هیندمیت، این روش قریب اکثر به اتفاق اساتید بزرگ موسیقی معاصر را راضی نموده است.

متد The Study of Counterpoint: From Johann Joseph Fux’s Gradus Ad Parnassum در کتاب می نویسد، شاید کمپوزیسیون کرافت واقعا ً در ساخت روش فاکس بد عمل کرده باشد؟ یا گرادیوس؟ آنها به صورت استاندارد از این سیستم بهره نمی بردند.
پیشنهاد The Study of Counterpoint: From Johann Joseph Fux’s Gradus Ad Parnassum برای حل این معضل چیست؟
اصالت زبان موسیقی لاتین است؟ مراحل را به روش پارناسوس تنظیم می کنند؟ ترجمه ی اروپایی درون این سیستم، وجود دارد اما تنها ورژن انگلیسی سال 1886 معتبر است. The Study of Counterpoint: From Johann Joseph Fux’s Gradus Ad Parnassum به وسیله ی آلفرد مان تنظیم شده می باشد اگر چه در حقیقت در سیستم انگلیسی رندر شده اندو از زبان لاتین اورجینال و نمونه های غیر معتبر عصر حاضر در تدریس روش فاکس بهره برده اند. 

برای این عدم تفاهم تاریخی غیر مفید برای دانش آموزان عصر مدرن و دانش آموخته با روش های نوین The Study of Counterpoint: From Johann Joseph Fux’s Gradus Ad Parnassum پیشنهاد می گردد که اصل آن در کتابخانه ی نورتون وجود دارد.
در دوره های آکادمی ما به زور مفصل به این سیستم ها در قبال هزینه ای بسیار ناچیز خواهیم پرداخت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *