معرفی متد مجموعه آموزشی The Lang Lang Piano Method
The Lang Lang Piano Method متدی اولیه و آموزشی و ابتدایی در آموزش پیانو به نوآموزان و کسانی است که می خواهند نوازندگی پیانو را تازه آغاز کنند. “لنگ لنگ” یکی از خبره ترین نوازندگان پیانوی معاصر است که تا کنون کتاب های بسیاری را در آکادمی خود منتشر نموده است و در دوره های ما نیز اثرات دیگری از او تدریس می شود. 

این مجلد 5 جلدی ، حاصل تجربه و قریحه ی بسیار خوب این استاد بزرگ است و مجموعه ی معرفی متد مجموعه آموزشی The Lang Lang Piano Method در بین کتاب های آموزش اولیه پیانو، واقعا ً کتابی فوق العاده و تحسین بر انگیز است.

در این مجموعه تمام سعی نویسنده و ویراستار بر آن بوده تا تمامی المان های اولیه برای یادگیری پیانو جمع آوری شده و در اختیار نو آموزان قرار بگیرد.
The Lang Lang Piano Method
ویژگی های متد The Lang Lang Piano Method :
The Lang Lang Piano Method یک سری چند جلدی است که برای آموزش پیانو به نوازندگان نوآموز طراحی شده است. 

در The Lang Lang Piano Method در پنج مجلد، حاوی کتاب های ابتدایی پیانو، شیوه ی لانگ لانگ در نوازندگی اولیه پیانو، نوازندگی و اجرای تکنیک های ابتدائی روی پیانو می باشد.
مشخصه های The Lang Lang Piano Method :
The Lang Lang Piano Method قطغاتی از آکادمی پیانوی لانگ لانگ شامل قطعات مقدماتی پیانو ، در کتاب وجود دارد. تمرین ها و محتوای این سری گسترش دانش موسیقایی چگونگی کار با پدال های پیانو، چگونگی لمس کلاویه ها و حد فشار بر هر یک از کلید ها ، شخصیت یک نوازنده مبتدی، استایل و فرم ، را در بر می گیرد.

اجرای این قطعات بسیار ساده است. درآکادمی ما تمام سعی مان را برای آموزش The Lang Lang Piano Method برای شما خواهیم نمود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *