متد The Jazz Piano Book برای نوازندگان متوسط رو به بالا یک متد ایده آل است . حجم کم کتاب، گرافیک خوب، نت نویسی بی نقص و قطعات بسیار خوب موجود در کتاب آن را به یکی از متد های بسیار خوب برای یادگیری و گسترش سطح نوازندگی پیانو در ژانر جاز می باشد.
The Jazz Piano Book
متد The Jazz Piano Book حاوی دو بخش می باشد.

یکی بخش اصلی کتاب و دیگر ضمیمه ی آن که شامل قطعاتی در نوازندگی سبک اسپیرال _ بوند هستند تشکیل می شود. این کتاب از طرف موزیسین های بسیار بزرگی همچون “کنی برون”، “جیمی آبرسولد”، ریچی بیزچ”، و دیگران مورد تایید قرار گرفته است . The Jazz Piano Book تمامی اطلاعات ژانر جاز را به نوازندگان پیانو در سبک جاز هدیه می دهد. و برای یادگیری آن نیاز به نبوغ زیادی ندارید و بسیار ساده می توانید به مبانی آن پی برده و به وسیله تمرینات تان در The Jazz Piano Book ، به نوازندگی تان پیشرفت و ثبات ببخشید. این کتاب شامل قطعات و هارمونی ها و اتودهای زیادی می باشد. اگر ضمیمه آن را نیز تهیه نمایید، کلکسیونی از بهترین قطعات برای یک نوازنده ی پیانو که در آستانه ی حرفه ای شدن است، بدست می آورید. 

ویژگی های متد The Jazz Piano Book :
در متد The Jazz Piano Book که دارای سی دی نیز می باشد، گوش سپردن به نواختن قطعات ، بسیار برای بهبود تمرینات تان کارکرد خواهد داشت و در حقیقت به نوعی پیستون فشار برای خارج کردن نمود های منفی در طول یادگیری این متد است .

با گوش دادن به قطعات به راحتی درهای پیشرفت ، در متد The Jazz Piano Book بر روی شما باز می گردد. البته در نگاه اول اجرای قطعات متد The Jazz Piano Book بسیار سخت به نظر می رسد اما رفته رفته و با اجرای دقیق قطعات و گوش دادن به اجرای آنها ، اجرای قطعات بریتان ساده تر خواهد شد.
به علت بعضی تمرینات سخت موجود در کتاب بهتر است این کتاب را زیر نظر استاد فرا بگیرید. در دوره آکادمی ما به روشی ساده شما را با این قطعات آشنا می کنیم و ساده ترین روش را برای اجرای آنها به شما می آموزیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *