معرفی دوره آموزشی کتاب The CAGED System and 100 Lick forblues guitar
The CAGED System and 100 Lick for blues guitar نوشته دو مولف بزرگ یعنی ” جوزف الکساندر” و ” جک الکساندر” می باشد.در این کتاب 100 متد مدرن و بسیار عالی در نوع انگشت گذاری روی گیتار ، در ژانر بلوز گردآوری شده است. The CAGED System and 100 Lick for blues guitar خواست شما برای یک متد کامل بر اساس The CAGED System and 100 Lick for blues guitar برای آموزش گیتار به سبک بلوز ، با بیش از یک ساعت نمونه های اجرای رایگان آنها را فراهم کرده است و فقط 100 نوع مختلف صداسازی، در ژانر بلوز را برای شما گرد هم آورده است.

چرا باید The CAGED System and 100 Lick for blues guitar را بیاموزیم؟
جواب این سوال را وقتی که The CAGED System and 100 Lick for blues guitar به خوبی آموختید ، در خواهید یافت. اغلب گیتاریست ها برای سالیان سال با همان متدها و استایل هایی که از پیش آموخته اند، به نواختن گیتار ادامه می دهند و توانایی یا میل به نوآوری را ندارند و یا قادر به گذشتن از عادت های گذشته خود نیستند. و همانگونه ای می نوازند که متدهای ابتدایی برایشان تشریح کرده بود. تنها شاید در این زمینه کمی سرعت شان را بالاتر برده باشند. 

اما همچنان همان متدهایی را به کار می برند که یک هنرجوی مبتدی برای آموزش، از آن بهره می برد. این موضوع، باعث در جا زدن و عدم خلاقیت در نواختن گیتار، در طول زمان می گردد.
از خودتان بپرسید ، چه هنگام شما تک نوازی را بر اساس روش های آموزشی ابتدایی فرا گرفته اید؟ آیا هنوز هم در یک طیف محدود صدا شامل رنج قطعاتی در “جی” ، “ای” ، اِی” و “سی” را می نوازید ؟ آیا از همان متد های قدیمی بهره می برید، تا یک اجرای محدود داشته باشید و قطعات ساده ای را بنوازید تا دیگران شما را به خاطر همان آکوردها و ترانه های ساده تشویق کنند؟! 

اگر به همه ی این سوالات جواب مثبت دادید ، قطعا The CAGED System and 100 Lick for blues guitar را باید فرا بگیرید.
ما در دوره های آکادمی The CAGED System and 100 Lick for blues guitar را به روشی بسیار لذت بخش و آسان و با پرداخت هزینه ای کم به شما آموزش خواهیم داد. پس اگر می خواهید رشدی سریع و اساسی در آموزش داشته باشید حتما در کلاس های ما ثبت نام کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *