معرفی دوره ی آموزشی متد Guitar World Presents Steve Vai’s Guitar Workout
متد Guitar World Presents Steve Vai’s Guitar Workout توسط “استیو وای”، از نوابغ شناخته شده، و بسیار زبردست گیتار در ژانر راک به رشته تحریر در آمده است. او از طریق متد Guitar World Presents Steve Vai’s Guitar Workout قصد دارد 

مخاطب را با تکنیک های فوق العاده و منحصر به فرد خود که حاصل نوازندگی در بالاترین سطح نوازندگی گیتار است، را مثل یک گنجینه در اختیار نوازندگان گیتار قرار دهد
استیو وای
. متد Guitar World Presents Steve Vai’s Guitar Workout توسط استیو وای به مدت بیش از سی ساعت در طول هفته اجرا شده است. در این متد شما تمرینات حرفه ای او در زمینه ی تسلط ب آکوردهای ژانر راک ، و تخصص در گامهای موسیقی راک را با روشی بسیار بدیع و مدرن انجام خواهید داد تا متد Guitar World Presents Steve Vai’s Guitar Workout سکوی پرتابی باشد که شما را به دنیای پر رمز و راز موسیقی راک پرتاب کند.

ویژگی های متد Guitar World Presents Steve Vai’s Guitar Workout :
متد Guitar World Presents Steve Vai’s Guitar Workout شما با پیشرفت های بسیار مشهور دهه 90 میلادی آشنا خواهید شد، وای این متد را برای هنرمندانی طراحی نموده است که می خواهند به طور جدی يانز زاک زا برای اجرا روی استیج بیاموزند.
در متد Guitar World Presents Steve Vai’s Guitar Workout تمرین ها به گونه ای طراحی شده اند که موجب تولد دوباره ی موزیسین گیتار می شوند. 

هرگز تا پیش از ارائه این متد برای گیتار حرفه ای ، نمونه ای به این بدعت و خلاقیت طراحی نشده است. او در این متد به تکنیک های گیتاریست های بزرگ می پردازد. بسیاری از نوازندگان این متد را راهی برای گسترش تکنیک های گیتار راک قلمداد کرده اند ومعتقدند متد Guitar World Presents Steve Vai’s Guitar Workout در حقیقت یک انقلاب در نوع تمرینات گیتار راک پیشرفته و حرفه ای می باشد .
به هیچ وجه دوره های ما در آکادمی را برای این متد از دست ندهید. چرا که پس از آن خواهید دانست با چه گوهر گرانبهایی آشنا شده اید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *