a[responsive]=yes”>


در مورد بالا بردن سرعت نوازندگی در گیتار ، تا به حال بسیار گفته و نوشته شده است. Speed Strategies for Guitar یا همان استراتژی های بالابردن سرعت در نوازندگی می باشد، بر آن است که توانایی شما را در ازدیاد سرعت در نوازندگی ، به شما ازائه دهد.
روش های مهم در Speed Strategies for Guitar
مهم ترین روش بالا بردن سرعت نوازندگی در هر زمینه ای ، تمرین است. تمرین، تمرین و تمرین. بیشترین سهم را در بالا بردن سرعت ، تمرین ایفا می کند. شما باید به سازتان به چشم قسمتی از وجودتان نگاه کنید و تا می توانید و فرصت دارید برای بالا بردن مهارتتان تمرین کنید.

مکرراً تمریناتتان را انجام دهید و سعی کنید هر بار با سرعت بیشتری همان قطعه را بنوازید.
چگونه Speed Strategies for Guitar را تحقق بخشیم؟
Speed Strategies for Guitar بدون اینکه شما استایل درست به کارگیری و فرم نواختن ساز را یاد نگیرید امکان پذیر نیست . ما می خواهیم سرعت نوازندگی مان را افزایش دهیم اما این بدون استفاده از فرم درست نشستن ودست گرفتن ساز و همینطور تکرار امکان پذیر نیست. اگر شما حرکات را با فرم غلط انجام دهید ، نه تنها سودمند نیست بلکه بسیار مخرب است.

ممکن است به همان گونه عادت کنید و در انتها هم نتوانید فرم خود را اصلاح کنید.
در Speed Strategies for Guitar می بایست هر بار روی یک قطعه کار کنید. مثلا یک قطعه که به آن آشناترید. بعد از آن سعی کنید چهار یا پنج بار Speed Strategies for Guitar را با رعایت همه اصول فنی اجرا کنید. بعد از آن استراحت کنید. باز همان قطعه را برای ۴ یا ۵ بار بنوازید تا برایتان نهادینه شود. بعد پس از استراحت بعدی برای Speed Strategies for Guitar همان قطعه را با ریتم تندتر بنوازید و این کار را بارها تکرار کنید و با ریتم خود هر چه می توانید سریعتر بنوازید. تمرین! این تنها راه تحقق به Speed Strategies for Guitar است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *