دوره آموزشی متد Speed Mechanics
متد Speed Mechanics در سال 1991 و به نویسندگی تروی استتینا مجموعه ای تحت عنوان “سری تروی استتینا” در یک مجموعه کتاب از انتشارات “هال لئونارد” که یکی از معتبرترین موسسات انتشار کمک آموزشی موسیقی در زمینه ها و ژانرهای متفاوت و برای سازهای متفاوت می باشد، منتشر شد.
Speed Mechanics
با متد Speed Mechanics احساس کنید تازه دارید گیتار یاد می گیرید. 

یادگیری تکنیک ها و روش ها که توسط تروی استتینا با بیش از 200 نوع قطعه تمرینی در کتاب برای شما در نظر گرفته شده است. متد Speed Mechanics به صورت کاملا صحیح به شما توانایی نواختن سریع گیتار تحت آموزه های تروی استتینا را می دهد و شما را در سرعت نوازندگی واقعا نوازنده ی بهتری می کند.
از طریق این متد با شیوه هایی آشنا می شوید که بزرگان موسیقی جهان با آن روش می نوازند و در این راه هنرمندی چون استتینا با آن همه تجربه و خبرگی شما را ساپورت می کند .

این کتاب در پایان شما را به نوازنده پر سرعت بسیار بهتریتبدیل می کند. پس هر چه می توانید در متد Speed Mechanics تمرین کنید تا به نقطه مورد نظرتان برسید.
مشخصات متد Speed Mechanics :
متد Speed Mechanics به شما همزمان نوازی با چند ساز دیگر، انتقال اکسنت ها، تئوری موسیقی که توسط تروی استتینا با نثر روان و سلیس بیان شده این و در یادگیری تئوری این سبک از نواختن گیتار الکتریک به صورت موثری به شما یاری می رساند.

مشکلات متداول نوازندگان در سریع نوازی که بخش جذابی را تشکیل می دهد و حالت پرسش و پاسخ دارد. متد گوشی نوازی کروماتیک از مهیج ترین بخش های این متد استتینا می باشد.ملودی های غیر متعارف و نشانه انتقال زمانی ، هارمونی ، که اختصاص به توضیح چگونگی ایجاد هارمونی در نوازندگی سریعدارد، می باشد، و بسیار ی مسائل دیگر که در این کتاب استتینا به صورت بسیار حرفه ای به آنان پرداخته است.
برای آموزش بهینه ی متد Speed Mechanics حتما در آکادمی ثبت نام کنید و از حضور اساتید خبره و زبردست بهره ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *