دوره آموزشی متد Soloing Strategies for Guitar
متد Soloing Strategies for Guitar شیوه ای از تدریس است که افق های بسیار روشنی را پیش روی گیتاریست ها روشن می سازد. 

استراتژی های تک نوازی برای اجرا برر وی گیتار روشی متفاوت در ارائه مفاهیم مختلف را در حود گنجانده است. تکنیک ها، پترن ها ، انگشت گذاری صحیح ، تمرین قطعات و تک نوازی های متعدد از خصوصیات این کتاب است. ( این تکنیک ها و تک نوازی ها در استایل های راک، بلوز، فانک ، جلاز، و کانتری می باشد.
اساس این روش بر روی اجرای تکنیک ها با چهار انگشت در هر تمرین موجود در کتاب می باشد

.
Soloing Strategies for Guitar
با شناخت متد Soloing Strategies for Guitar. در حقیقت با مطالعه ی دقیق و اجرای تمرین های داده شده درون این متد ، به راحتی به نوازنده ای زبر دست برای اجرای هر گونه اجرایی بر روی گیتار می شئید. از این طریق اجرا، در گروه نوازی نیز برای شما بسیار آسانتر می شود و هر نوع ملودی را با هر ضرباهنگی می توانید بنوازید. اما شرط به دست آوردن این تسلط، مطالعه و تمرین دقیق متد Soloing Strategies for Guitar می باشد.
مشخصات متد Soloing Strategies for Guitar :
متد Soloing Strategies for Guitar برا یادگیری بهتر هر کدام از مطالب یا قطعات به همراه سی دی ارائه شده است.

در سی دی این کتاب تمام محتویات به صورت آکادمیک توسط نویسنده این کتاب یعنی ” تام کالب ” تحلیل و بازبینی می شود. در متد Soloing Strategies for Guitar 112 صفحه ی کتاب به مفاهیم و موارد یاد شده تعلق دارد. تحلیل این کتاب به همراهی یک استاد موسیقی می تواند برای شما بسیار مفید باشد. چرا که متد Soloing Strategies for Guitar پیچیدگی های خاص خود را دارد و یادگیری آن به هیچ وجه کار ساده و آسانی نیست. علیرغم تلاشی که نویسنده کتاب “تام کالب” به انجام رسانده است، این متد واقعا نیاز به یک استاد راهنمای خبره و اصطلاحا ًدست به ساز دارد.
اساتید ما در آکادمی آماده ی ارائه ی این خدمات به شما هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *