متد Smooth Jazz Piano: Keyboard Style Series معطوف به ژانر جاز اسموث می باشد. این متد با شیوه ای ساده و مبتدیانه، مطالب موجود در کتاب را برای اجرا روی پیانو به نوآموزان یاد می دهد. Smooth Jazz Piano: Keyboard Style Series متدی چند جلدی است که توسط انتشارات “هال لئونارد” یکی از معتبرترین موسسات چاپ کتاب های آموزشی موسیقی در جهان و توسط “مارک هریسون” از اساتید و مشاهیر معاصر نوازندگی در ژانر های متفاوت به چاپ رسیده است. 

همچنین سری کتاب های این متد آموزشی ، دوئت ها، گروه نوازی ها، بداهه نوازی و تکنوازی در پیانو را نیز با نثری ساده برای مبتدیان بیان می کند. مارک هریسون در انتشار این سلسله کتاب ها از هر دو شیوه ی جز استاندارد و کلاسیک و جاز باسانوا استفاده نموده است که به هر چه بیشتر تسلط یافتن مبتدیان به نوازندگی پیانو، در سبک های مختلف کمک می کند.
متد Smooth Jazz Piano: Keyboard Style Series متدی بسیار عالی برای یادگیری پیانو در ژانر جاز می باشد. اگر شما تمایل به نوازندگی طبق استانداردهای Song Book اورجینال آمریکایی را دارید و دوست دارد بر اساس آن تعلیم ببینید ، این سلسله کتابها ، متدی بسیار مناسب برای برآورده کردن نیاز شما هستند.

به وسیله ی متد Smooth Jazz Piano: Keyboard Style Series نوازندگی ملودی ، یا تکنوازی را به خوبی خواهید آموخت. همچنین شما تئوری این سبک را طبق استانداردهای امریکایی خواهید آموخت، ابزارها و تکنیک های مورد استفاده در ا متد Smooth Jazz Piano: Keyboard Style Series تامین خواهد شد.

ویژگی های متد Smooth Jazz Piano: Keyboard Style Series:
در متد Smooth Jazz Piano: Keyboard Style Series سی دی مطالب کتاب نیز به همراه آن به شما داده خواهد شد. این سی دی تقریبا تقریبا ً تمامی مثال ها و قطعات موجود در کتاب را شامل می شود. از دیگر ویژگی های این سلسله کتابها در متد Smooth Jazz Piano: Keyboard Style Series نوع نثر و بیان نویسنده است که مطالب را جویده جویده به نوازنده ی مبتدی پیانو انتقال می دهد. 

ما در آکادمی متد Smooth Jazz Piano: Keyboard Style Series را با شیوه های مدرن آموزشی استاندارد به شما آموزش خواهیم داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *