دوره آموزشی متد Sitting In – Blues Piano: Backing Tracks and Improve Lessons
متد Sitting In – Blues Piano: Backing Tracks and Improve Lessons شامل مطالبی در مورد نوازندگی گروهی و دگرگون نمودن تکنوازی که قسمت بسیار مهمی در نوازندگی پیانو می باشد، است. تمرینات همیشگی شما در زمینه های یاد شده همیشه جذاب و زیبا از کار در نمی آید. 

متد Sitting In – Blues Piano: Backing Tracks and Improve Lessons روشی استادانه برای خلق شاهکار های موسیقایی با پیانو نیست. اما شما را به طور حیرت انگیزی برای پیشرفت در این زمینه ها مهیا می کند.
Sitting in – Blues Piano
همنوازی با گروه برای شما در هر زمانی با توجه به نوع نوازندگیتان مهم نیست، در ژانر بلوز در نوازندگی پیانو تسلط و مهارت تان در هر زمینی تابع توان در تمرینات تان و تکنوازی به همراه انرژی در زمان اجرای زنده می باشد. 

متد Sitting In – Blues Piano: Backing Tracks and Improve Lessons تمرین ها و تایپ های مختلفی از يانر ورتن بلوز و اجراهای طلایی نوازنده مشهور و پر طرفدار یعنی “لورن گلد ” را در خود دارد. این تمرین ها به گونه ای طراحی و تدوین شده اند که استایل شما در اجرای تمرین ها و

  اضافه نمودن انواع صداسازی ها در ژانر بلوز را به داشته هایتان اضافه کنید.
محتوا و ویژگی های متد Sitting In – Blues Piano: Backing Tracks and Improve Lessons
در متد Sitting In – Blues Piano: Backing Tracks and Improve Lessons اجراهای طولانی با بالا ترین کیفیت استودیویی بوسیله ی یک گروه به صورت زنده اجرا شده است و در اختیار شما قرار می گیرد.

 در Sitting In – Blues Piano: Backing Tracks and Improve Lessons شما به استایل های مهم ژانر بلوز همچون شافل، بوگی ووگی ، گاسپل، بلوز راک، سویینگ بلوز، و بسیاری دیگر از این قبیل را شامل  می شود.
Sitting In – Blues Piano: Backing Tracks and Improve Lessons توسط خود “لورن گلد” از بزرگترین نوازندگان معاصر تهیه و تدوین گردیده است که در انتها شما را به تسلط خوبی در تکنوازی و اجرای گروهی پیانو می رساند. برای دسترسی به این هدف، آکادمی ما برنامه ویژه ای را برای یادگیری این مطالب تهیه دیده است که در آن محتویات متد را به بهترین نحو به شما آموزش می دهیم.پس حتما در کلاس های آکادمی برای بهره گیری بیشتر از این مطالب شرکت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *