معرفی دوره آموزشی متد Shredding Paganini: Heavy Metal Guitar Meets 9 Masterpieces by Niccolo Paganini
متد Shredding Paganini: Heavy Metal Guitar طبق توضیحات قبلی درباره ی سری کتابهای شردینگ و معرفی متد شردینگ یوهان سباستین باخ، متد Shredding Paganini: Heavy Metal Guitar نیز از سری همان کتاب هاست که توسط ” ژرمن شائوس” به طبع رسیده است.
Shredding Paganini: Heavy Metal
Shredding Paganini: Heavy Metal از مجموعه کتاب هایی است که شائوس تحت عنوان شردینگ برای اساتید بزرگ و نوابغ فراموش نشدنی تاریخ موسیقی نگاشته است. 

نیکولو پاگانینی ، و نوع زندگی و شهرت او در موسیقی و آهنگسازی و نوازندگی ، کسی است که برای این دوره از کتاب های شائوس انتخاب شده است. در حقیقت شائوس سعی کرده با توجه به تکنیک ها و سبک و استیل نوازندگی و آهنگسازی این نابغه ی بی بدیل تاریخ موسیقی، تکنیک هایی را که برای اجرا در ژانر متال مناسب هستند را در متد Shredding Paganini: Heavy Metal Guitar جمع آوری و باز تنظیم کند .

به گونه ای که متد Shredding Paganini: Heavy Metal Guitar غملا ً کتابی است که ژانر متال را با آموزه های بسیار دشوار و زیبای پاگانینی تلفیق می کند و از نتیجه این ترکیب این کتاب از مجموعه ی شردینگ اساتید بزرگ موسیقی جهان شکل می گیرد.
متد Shredding Paganini: Heavy Metal Guitar چه ویژگی هایی دارد؟
در متد Shredding Paganini: Heavy Metal Guitar شائوس با تواناییی ذاتی خود 9 قطعه ی مدرن و فوق العاده سخت را برای اجرا روی گیتار و در ژانر متال گردآوری کرده است. نیکولا پاگانینین استاد مسلم موسیقی و آهنگسازی بسیار نابغه و بزرگ بود که در طول روز 15 ساعت به طور خالص روی نوازندگی اش کار می کرد.

کارهای او، برای اجرا در ژانر هوی متال فوق العاده اند و محدوده ی موسیقایی شما را چه از لحاظ هنر نوازندگی و چه از لحاظ سبک شناسی به حد زیادی بالا می برد .
Shredding Paganini: Heavy Metal ، و قطعات درون آن اجراهایی بسیار سخت دارند. چرا که پاگانینی یکی از قهارترین نوازندگان تاریخ بود و هنوز هم تعداد کمی پیدا می شوند که قطعات اساتید بزرگی مثل شوپن ، پاگانینی، باخ و این اساتید مسلم تاریخ موسیقی را بنوازند.

به همین دلیل حتما باید به همراه یک استاد ابتدا این قطعات را با تمپوهای بسیار پایین شروع کنید و در ادامه به سطحی برسید که شائوس در کتاب برای هر قطعه پیشنهاد کرده است. پس حتما در کلاس های آکادمی شرکت کنید و متد Shredding Paganini: Heavy Metal Guitar را به کمک اساتید ورزیده ما بیاموزید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *