یوهان سباستین باخ از بزرگترین آهنگسازان و نوازنده‌های ویرتوز تاریخ می‌باشد. شاهکارهای باخ از نظر تکنیکی بسیار غنی و چالش برانگیز می‌باشند. و همین مسئله قطعات باخ یک مکمل و فیت کامل برای شرد کردن و سریع و ویرتوز نواختن در راک و متال می‌باشد. تمام تکنیک‌های لازم در باخ همانند سویپپ پیکینگ، تپینگ، لگاتو و آلترنیت پیکینگ در موسیقی راک و متال به وفور استفاده می‌شود.
ترنیسکریپت این قطعات همگی اورجینال هستند.

دوره آموزش مجازی Shredding Bach، با پوست و استخوانتان موسیقی ناب را حس کنید

معرفی دوره آموزش مجازی Shredding Bach

 دوره آموزش مجازی Shredding Bach ، که مسلما یکی از بهترین متدهای گیتار در قرن 21 می باشد، توسط استاد به نام آلمانی یعنی : جرمن شائوس ” گردآوری و تدوین شده است. پایه ی این کتاب بر اساس آموزه های اسطوره ایِ یوهان سباستین باخ موسیقیدان، آهنگساز، نوازنده و یکی از نوابغ موسیقی بشری پایه گذاری شده است.او به صورت شگفت آوری کمپوزیسیون های نوازندگی و تکنیک های آن را دگرگون نمود.

دوره آموزش مجازی Shredding Bach

باخ در تمام اعصار ، موزیسینی بوده است که از او به عنوان نابغه ای بی همتا نام برده شده است و حتی ساخته های او تا به امروز در آموزش مجازی در بالاترین سطوح آکادمیک موسیقی مورد آموزش و نقد قرار می گیرند . او آنقدر عظمت دارد که به راحتی می توان این نابغه را در دسته موسیقیدان های بزرگی همچون بتهوون و دیگر سلاطین موسیقی جهان کلاسیک ، گذاشت.

متد آموزش مجازی Shredding Bach متدی است تلفیقی که تکنیک های فوق العاده ی باخ را با ژانر متال ترکیب می نماید. در آموزش مجازی در حقیقت کلیدی ترین ابزار و اثرگذارترین ابزار ژانر متال در تسلط و آشنایی به تکنیک های گیتار است که در آموزش مجازی  این متد، از تکنیک های بسیار پیچیده ی باخ  بهره گیری شده است و آن را از سبک های بسیار سخت اما بسیار زیبا و تکنیکی ژانر متال تبدیل نموده است، به گونه ای که آموزش مجازی این دوره را  برای هر نوازنده که عاشق ژانر متال است ، شگفت انگیز می سازد.

اهمیت متد آموزش مجازی Shredding Bach :

دوره آموزش مجازی Shredding Bach درباره ی تکنیک های ، کسی است که شاید به جرات بتوان گفت، جزو ده نفر اول در لیست سلاطین موسیقی جهان است. بیشتر آهنگ های درخشان و اثر گذار موسیقی در تمام اعصار در ژانر های باروک، کلاسیک و رومانتیک توسط باخ ساخته شده اند. کسانی مثل موتزارت ، ویوالدی، هندل، و شوپن ، پاگانینی ، یا باخ ، کسانی نیستند که بشود به راحتی ، حتی قطعه های آنها را تکرار و بازنوازی کرد چه برسد به اینکه از آموزه های این ستون های مرتفع موسیقی ، تکنیک هایی را برای آموزش مجازی و اجرا روی گیتار و ژانر متال اقتباس کرد!

اما در متد آموزش مجازی تالیف جرمن شائوس، بسیاری از این قطعات توانایی آن را دارند که از تکنیک هایی که در آن بکار برده شده در موسیقی هوی متال استفاده شود. بیشتر این قطعات به صورتی در کتاب تنظیم شده اند که شما بتوانید کمپوزیسیون ها و تکنیک های این نابغه ی موسیقی را برای اجرا روی گیتار الکتریک و ژانر هوی متال به وسیله ی آموزش مجازی بپذیرید. هر قطعه شامل تکنیک ها و ایده های این غول بزرگ نوازندگی و آهنگسازی است که در طول زمان شکل گرفته اند و شکستن محدوده های رایج هوی متال برای آموزش مجازی تنظیم و بازپروری شده است. 

آموزش مجازی Shredding Bach ، یکی از  بهترین متدهای گیتار

در آموزش مجازی این متد “ژرمن شائوس” از اساتید بزرگ آهنگسازی،  تکنیک های ژانر هوی متال را با متد های باخ ترکیب نموده است و آن را در قالب کتاب و دی وی دی عرضه نموده است. متد آموزش مجازی ژرمن شائوس همه ی تکنیک های کلیدی را مانند سوییپ پیکینگ، تپینگ، هیبرید پیکینگ، اسکیپینگ سیم ها را در دوره آموزشی Shredding Bach جمع آوری نموده است. او بسیاری از لیک ها را برای نوازندگی استاندارد و تب، تدوین نموده است.در دوره آموزش مجازی ، آموزش کورد های مربوط به ساخت دیاگرام های نک و همچنین مقیاس های این ژانر ها و تمارین مربوط به آن و قالب های آرپژ در این متد تلفیقی به راحتی قابل خوانش است.

چرا که نویسنده آن و سوژه کتاب یعنی یوهان سباستین باخ از بزرگترین و قدرتمندترین نوازندگان و آهنگسازان در جهان است و اجراهای بیشماری را در موسیقی داشته است که برخی از این اجراها در تاریخ موسیقی به عنوان قطعات ماندگار تاریخ موسیقی ثبت و ضبط شده اند.

 

دوره آموزش مجازی Shredding Bach حاوی رازهایی است که او در اجراهایش بر روی ساز به کار می برده است و حال شائوس ، حاصل بیش از چند قرن تجربه نوازندگی باخ و پیروان او را برای یادگیری نوازندگان و طرفداران گیتار الکتریک گردآوری و تدوین نموده است که در نوع خود نوعی عظمت و شکوه این نابغه قرن هفدهم را به ما نشان می دهد .  در متد آموزش مجازی Shredding Bach تایپ های متفاوت گیتار، اجراها و رازهای نوازندگی او را در بر می گیرد.

ویژگی های متد آموزش مجازی Shredding Bach :

در متد آموزش مجازی شردینگ باخ علاوه بر اینکه شائوس به مواردی همچون تیپ های مختلف در گیتار نوازی الکتریک ، و رازهای اجراهای بی شمار باخ می پردازد، مجموعه وسیعی از تکنیک ها و اتودها نیز وجود دارد. در متد آموزش مجازی Shredding Bach او تمام قطعات  را به صورتی تدوین نموده است که برای نوازندگان قابل اجرا باشد،چرا که بسیاری از قطعات باخ برای اجرا آنقدر سخت و مشکل هستند که تنها اساتید بزرگ نوازندگی گیتار الکتریک توانایی اجرای آن را دارند. چه کسی بهتر از یک استاد مسلم موسیقی می تواند آموزش آن را انجام دهد؟

سری کتاب های شردینگ ؛ تالیف جرمن شائوس

دوره آموزش مجازی Shredding Bach درباره ی سری کتابهای شردینگ و معرفی متد شردینگ یوهان سباستین باخ در متد آموزش مجازی Shredding Bach نیز از سری همان کتاب هاست که توسط ” ژرمن شائوس” به طبع رسیده است.

 

متد آموزش مجازی Shredding Bach از مجموعه کتاب هایی است که شائوس تحت عنوان شردینگ برای اساتید بزرگ و نوابغ فراموش نشدنی تاریخ موسیقی نگاشته است. یوهان سباستین باخ ، و نوع زندگی و شهرت او در موسیقی و آهنگسازی و نوازندگی ، کسی است که برای این دوره از کتاب های شائوس انتخاب شده است. در حقیقت شائوس سعی کرده با توجه به تکنیک ها و سبک و استیل نوازندگی و آهنگسازی این نابغه ی بی بدیل تاریخ موسیقی، تکنیک هایی را که برای اجرا در ژانر متال مناسب هستند را در  متد آموزش مجازی Shredding Bach جمع آوری و باز تنظیم کند .

 به گونه ای که آموزش مجازی این متد عملا ً کتابی است که ژانر متال را با آموزه های بسیار دشوار و زیبای باخ تلفیق می کند و از نتیجه این ترکیب این کتاب از مجموعه ی شردینگ اساتید بزرگ موسیقی جهان شکل می گیرد.

آموزش مجازی این متد چه ویژگی هایی دارد؟ 

در متد آموزش مجازی Shredding Bach شائوس با تواناییی ذاتی خود 9 قطعه ی مدرن و فوق العاده سخت را برای اجرا روی گیتار و در ژانر متال گردآوری کرده است. باخ استاد مسلم موسیقی و آهنگسازی بسیار نابغه و بزرگ بود که در طول روز 15 ساعت به طور خالص روی نوازندگی اش کار می کرد. کارهای او، برای اجرا در ژانر هوی متال فوق العاده اند و محدوده ی موسیقایی شما را چه از لحاظ هنر نوازندگی و چه از لحاظ سبک شناسی به حد زیادی بالا می برد .

متد آموزش مجازی Shredding Bach ، و قطعات درون آن اجراهایی بسیار سخت دارند. چرا که باخ یکی از قهارترین نوازندگان تاریخ بود و هنوز هم تعداد کمی پیدا می شوند که قطعات اساتید بزرگی مثل شوپن ، پاگانینی، باخ و این اساتید مسلم تاریخ موسیقی را بنوازند. به همین دلیل حتما باید به همراه یک استاد ابتدا این قطعات را با تمپوهای بسیار پایین شروع کنید و در ادامه به سطحی برسید که شائوس در کتاب برای هر قطعه پیشنهاد کرده است. پس حتما در آموزش مجازی Shredding Bach شرکت کنید و متد جرمن شائوس را به صورت آموزش مجازی را به کمک اساتید ورزیده ما بیاموزید.

آموزش مجازی قیاس ضرباهنگ ها توسط جرمن شائوس در متد Shredding Bach :

در متد آموزش مجازی Shredding Bach به بیان قیاس های کنتر پوینت ها یا ضرباهنگ ها نیز پرداخته می شود. جرمن شائوس در این مورد می نویسد : یو هان سباستین باخ، به وسیله این سیستم نظام موسیقی خود را حفظ می کرد، لئوپولد موتزارت پسر نابغه ی خود را با همین روش آموزش داد، هایدن هر کدام از دروسش را با روش مدیکولوس تدریس می کرد، و بتهوون این سیستم را مرجعی موثق برای ساخت بزرگترین شاهکارهایش که در کل تاریخ موسیقی بی نظیر و یکه اند ، می دانست. لیست بلند بالایی از اساتید بزرگ و نامی قرن 19 میلادی به این سیستم و ویرایش دوم آن رجوع می کردند و  بنا بر گفته ی استاد بزرگ موسیقی معاصر، پاول هیندمیت، این روش قریب اکثر به اتفاق اساتید بزرگ موسیقی معاصر را راضی نموده است.

جرمن شائوس  در کتاب می نویسد،  شاید کمپوزیسیون کرافت واقعا ً در ساخت روش فاکس بد عمل کرده باشد؟ یا گرادیوس؟ آنها به صورت استاندارد از این سیستم بهره نمی بردند.

پیشنهاد متد ژرمن شائوس در  آموزش مجازی Shredding Bach  برای حل این معضل چیست؟

پیشنهاد متد ژرمن شائوس در  آموزش مجازی Shredding Bach

اصالت زبان موسیقی لاتین است؟ مراحل را به روش پارناسوس تنظیم می کنند؟ ترجمه ی اروپایی درون این سیستم، وجود دارد اما تنها ورژن انگلیسی سال 1886 معتبر است. Shredding Bach به وسیله ی آلفرد مان تنظیم شده است، اگرچه در حقیقت در سیستم انگلیسی رندر شده اندو از زبان لاتین اورجینال و نمونه های غیر معتبر عصر حاضر در تدریس روش فاکس بهره برده اند. برای این عدم تفاهم تاریخی غیر مفید برای دانش آموزان عصر مدرن و دانش آموخته با روش های نوین Shredding Bach پیشنهاد می گردد .

آموزش مجازی Shredding Bach : محتوا و مشکلات یادگیری و ضرورت آموزش مجازی:

آموزش مجازی Shredding Bach تلاشی است تا تکنیک های ناب یوهان سباستین باخ را با تکنیک های هوی متال ترکیب نماید تا بتوان از آنها در نوازندگی گیتار بهره برد. آموزش مجازی Shredding Bach به شما این نابغه بی چون و چرای موسیقی جهان را معرفی می نماید و روش نوازندگی گیتار با اعمال محدودیت های نوازندگی و تکنیک های یوهان سباستین باخ را به شما می آموزد. آموزش مجازی این متد به شما تکنیک های سنتی موسیقی را می آموزد. موسیقی یوهان سباستین باخ بر روی گیتار الکتریک شامل تکنیک هایی نظیر سوییپ پیکینگ ، تپینگ ، لگاتو, و اتود پیکینگ آلتر ها می گردد.

همه ی قطعات موجود در کتاب به درستی برای اجرا بر روی گیتار الکتریک تنظیم شده اند و دسترسی شما به کمپوزیسیون های اورجینال را ممکن می سازند. آموزش مجازی این متد بر اساس المان های مینور تنظیم شده است  و برای اجرا بر روی گیتار الکتریک با دقت هرچه تمام تر تنظیم شده است. آموزش مجازی این متد به همراه قطعات درون کتاب که با تمپو های متفاوت کم و زیاد توسط اساتید خبره در دوره آموزش مجازی این متد اجرا شده است کمک زیادی به یادگیری این متد به شما خواهد کرد تا تمرینات تان را بر اساس آن در هر زمینه ای از تکنیک های باخ افزایش دهید و در زمینه ی اجرای تکنیک های باخ بر روی گیتار الکتریک ، به حدی بسیار قوی و حتی استادی برسید.

دوره آموزش مجازی Shredding Bach کار ساده ای نیست. پس حتما در  آموزش مجازی این متد ثبت نام کنید تا بیشترین بهره را از طریق آموزش آنلاین این کتاب ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *