دوره آموزشی Shredding the Composers در باره ی آهنگسازی است. بیشتر آهنگ های درخشان و اثر گذار موسیقی در تمام اعصار در ژانر های باروک، کلاسیک و رومانتیک توسط استادان بزرگ و نابغه ای مثل بتهوون ساخته شده اند. کسانی مثل موتزارت ، ویوالدی، هندل، و شوپن.
بسیاری از از این قطعات توانایی آن را دارند که از تکنیک هایی که در آن بکار برده شده در موسیقی هوی متال استفاده شود.

بیشتر این قطعات به صورتی در کتاب تنظیم شده اند که شما بتوانید کمپوزیسیون ها و تکنیک های این نوابغ را برای اجرا روی گیتار الکتریک و ژانر هوی متال بپذیرید. هر قطعه شامل تکنیک ها و ایده های این بزرگان که در طول زمان سکل گرفته اند و شکستن محدوده های رایج هوی متال تنظیم و باز پروری شده است.
Shredding the Composers
در دوره آموزشی Shredding the Composers “ژرمن شائوس” از اساتید بزرگ آهنگ سازی تکنیک های ژانر هوی متال را با متد های متال ترکیب نموده است و آن ر ادر قالب کتاب و دی وی دی عرضه نموده است.

ژرمن شائوس همه ی تکنیک های کلیدی را مانند سوئیپ پیکینگ، تپینگ، هیبرید پیکینگ. اسکیپینگ سیم ها را در دوره آموزشی Shredding the Composers جمع آوری نموده است. او بسیاری از لیک ها را برای نوازندگی استاندارد و تب، تدوین نموده است.آموزش کورد های مربوط به ساخت دیاگرام های نک و همچنین مقیاس های این ژانر ها و تمارین مربوط به آن و قالب های آرپژ در این متد تلفیقی به راحتی قابل خوانش است. 

ویژگی های دوره آموزشی Shredding the Composers :
در دوره آموزشی Shredding the Composers زمان بسیار زیادی برای هیبرید پیکینگ ، نپینگ و سایر تکنیک هایی که پیش از این گفته شد، گسترش یافته است و دستگاه های مربوط به تایپ آهنگ سازی ابتدایی باز پرورانده شده است .
در دوره آموزشی Shredding the Composers علاقه وافر به آهنگ سازی مورد نیاز است، با این عشق است که کسانی که حتی هیچ علاقه ای به آهنگ سازی ندارند ، این متد را آموزش می بینند. 

در دی وی دی این کتاب بیش از 200 نوع متفاوت از ترانه های مورد علاقه ی شما گرد آوری شده است که بیش از 2 ساعت آموزش را در اختیار شما قرار میدهد.
دوره آموزشی Shredding the Composers با ایده ای بی نظیر در ژانر متال همراه است. با اجرای 8 نمونه از آهنگ های بهترین آهنگسازان جهان، شما کاملا به ساختار آهنگ سازی آشنا می شوید تمرین این قطعات به صورت تکراری و مستمر بسیار اهمیت دارد . چرا که تنها تمرین است که به شما در اجرای بهینه ی این قطعات کمک خواهد کرد.
در دوره آموزشی Shredding the Composers آکادمی ، می توانید بیشترین بهره را برای آموزش مدرن و بی نقص این متد در اختیار داشته باشید. چرا که یادگیری این متد کاری ساده و بی دردسر نیست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *