دوره ی آموزشی متد Carl Schmitt : preparatory exercises
متد Carl Schmitt : preparatory exercises حاوی 16 تمرین برای پیانو می باشد. این تمرین ها همراه با ضمائم آن ارائه شده است. کارل اشمیت نابغه نوازندگی پیانو، در اواخر قرن نوزده میلادی به دنیا آمد. او در زمینه ی حقوق ، فلسفه ی مذهب کاتولیک و نظریه پردازی سیاسی ید طولایی داشت. در ضمن او در  عضویت حزب نازی بود و به شدت از هیتلر ستایش می کرد

.
Carl Schmitt: preparatory exercises
مطالب موجود در Carl Schmitt: preparatory exercises :
متد Carl Schmitt : preparatory exercises به سه بخش تقسیم شده است. در Carl Schmitt : preparatory exercises ابتدا کمک به نوآموزان و دانش آموزان در توسعه ی متد انگشت گذاری روی ساز چنانکه پترن های واریته های تک نت و دو نت درون را در دامنه پنج انگشتی پرورش دهند.

بخش دوم Carl Schmitt : preparatory exercises گذاشتن انگشت شست زیر چهار انگشت دیگر برای آمادگی در نوازندگی ویژه مقیاس ها و آرپژها است. در بخش پایانی او مقیاس های سنتی و آرپژها را در یک فرمت نت – محور برای تقویت انگشت گذاری روی کلیدها می باشد.
او در بخش سوم Carl Schmitt : preparatory exercises که مفصل ترین بخش این متد کوتاه اما بسیار مهم است عناوینی را برای یادگیری ابتدایی مثل تمرینات پیانوی آلمانی به روش سنتی آلمانی ، چگونگی بهره گیری از کلاویه ها برای ایجاد بهترین نوع

  صدایی، و اجراهای دو نفره بر روی یک پیانو را برای آموزش قرار داده است.
در متد Carl Schmitt : preparatory exercises در بخش ضمایم عناوینی برای انگشت گذاری صحیح روی ساز را با با ضمایمی به شرح زیر همراه کرده است:
1. مقیاس های ماژور
2. مقیاس های هارمونیک مینور
3. مقیاس های ملودیک مینور
4. آرپژهای سه گانه ی ماژور
5. آرپژهای سه گانه مینور
6. آرپژهایی با کوردهای هفت گانه ی کلاسیک
7. مقیاس های کروماتیک
8. پاساژهای کورد بر اساس گام مینور ، مینور، اندازه های هفت گانه و کوردهای هفت گانه ی کلاسیک
9. مقیاس های سه گانه ی ماژور و مینور در اجرای دو نفره بر روی یک ساز
و بسیاری دیگر از ضمایم را در این کتاب کوچک و بنیادی موسیقی گنجانده است. 

در دوره های مخصوص به متد Carl Schmitt : preparatory exercises در آکادمی ما به صورت عملی و تشریحی به این فنون می پردازیم و این کتاب بسیار مفید را توسط استادان مشهور به شما آموزش خواهیم داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *