معرفی دوره آموزشی متد Scales and Modes for Guitar
Scales and Modes for Guitar متدی بسیار خلاقانه و مفید در زمینه ی مقیاس ها و متد های پیشرفته ی گیتار الکتریک یا کلاسیک می باشد. Scales and Modes for Guitar متدهای بسیار پیشرفته ای را برای برای اجرا و معرفی مقیاس ها و متدهای پیشرفته ی گیتار، معرفی می نماید.
کتاب Scales and Modes for Guitar Progressive
ویژگی های متد Scales and Modes for Guitar :
کتاب Scales and Modes for Guitar توسط ” پیتر گلینگ” به رشته تحریر در آمده است.

او ناشر کتابهای بسیاری در زمینه موسیقی می باشد . به گونه ای که کتاب های او با استقبال پرشوری از طرف مخاطبان روبرو شده است. او در Scales and Modes for Guitar تلاش دارد تا متدهایی را که در مقیاس ها و متدهای متفاوت گیتار پیشرو، در حال حاضر به کار گرفته می شود به مخاطبان عرضه نماید.
در حقیقت کاری که او کرده بسیار برای نوازندگان مهم و پر اهمیت است . چرا که این متدها ، نوازنده را از پرداختن به متدهای دمده و از پیش تعیین شده گیتار باز می دارد و به وسیله متد Scales and Modes for Guitar نوازنده را برای بهبود آموزش مقیاس ها و متدهای جدید در ژانرهای گوناگون آماده می کند. Scales and Modes for Guitar یک سیستم کامل برای آموزش همه ی مقیاس ها در گیتار است.

به وسیله ی متدهایی که در Scales and Modes for Guitar معرفی شده اند نوازندگان می توانند هرگونه مقیاس یا کورد های شناخته شده یا پیشرو در ژانرهای متفاوت را بیاموزند.
ما در دوره آکادمی برای متدهای Scales and Modes for Guitar برنامه ریزی کرده ایم و از کمک بهترین اساتید ، برای آموزش این سبک ها به شما استفاده می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *