دوره آموزشی متد Scale Chord Relationships
متد Scale Chord Relationships روشی است برای تشخیص ارتباط بین گام های متفاوت موسیقی با آکوردهای متفاوت در گیتار الکترونیک. این متد به شما این قدرت را می دهد تا بتوانید برای اجرا و انتخاب هر آکورد در هر ژانری ، چه گامی را مورد دقت خود قرار دهید.
Scale Chord Relationships
با شناخت متد Scale Chord Relationships شما دیگر هراسی از این ندارید که آکوردی را انتخاب کنید که ارتباط به گام مناسب آن ندارد. 

در حقیقت با مطالعه ی دقیق و اجرای تمرین های داده شده درون این متد ، به راحتی به نوازنده ای زبر دست برای اجرای هر گونه تکنوازی و بداهه نوازی می شوید. از این طریق اجرا، در گروه نوازی نیز برای شما بسیار آسانتر می شود و هر نوع ملودی را با هر ضرباهنگی می توانید بنوازید. اما شرط به دست آوردن این تسلط، مطالعه و تمرین دقیق متد Scale Chord Relationships می باشد.
در متد Scale Chord Relationships بازبینی و آموزش گام سی، تحلیل تحرک در آکوردهای گوناگون و ژانرهای متفاوت، بهره گیری از موده های حسی، تکنوازی به روش هارمونیک غیر دایاتونی، شناخت و بررسی و تحلیل گام های مهم مینور، گام های سیتری مانند هو”هوا تون” و “دیمیشد” و 

اجرای جیپسی مینیور به بهترین نحو ممکن برای شما حاصل می شود .
مشخصات متد Scale Chord Relationships :
متد Scale Chord Relationships برا یادگیری بهتر هر کدام از مطالب یا قطعات به همراه سی دی ارائه شده است. در سی دی این کتاب تمام محتویات به صورت آکادمیک توسط نویسندگان این کتاب یعنی ” مایکل مولر ” و ” جف شرودل” تحلیل و بازبینی می شود. در متد Scale Chord Relationships 40 صفحه ی کتاب به مفاهیم و موارد یاد شده تعلق دارد.

تحلیل این کتاب به همراهی یک استاد موسیقی می تواند برای شما بسیار مفید باشد. چرا که متد Scale Chord Relationships پیچیدگی های خاص خود را دارد و یادگیری آن به هیچ وجه کار ساده و آسانی نیست. علیرغم تلاشی که نویسندگان به انجام رسانده اند، این متد واقعا نیاز به یک استاد راهنمای خبره و اصطلاحا ًدست به ساز دارد.
اساتید ما در آکادمی آماده ی ارائه ی این خدمات به شما هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *