معرفی دوره آموزشی کتاب Rhythm Guitar Playing Rock
آیا می خواهید ریتم گیتار را یاد بگیرید؟ آیا شما در این رویا به سر می برید که توان گیتار نوازی مثل اسطوره های ذهنی تان در موسیقی راک را داشته باشید؟ 

آیا شما به یک متد منظم وساده برای آموزش ریتم های مختلف در آموزش گیتار نیاز دارید؟ پس حتما باید از کتاب Rhythm Guitar Playing Rock استفاده کنید. در این کتاب بیشتر از 150 مثال به صورت صوتی وجود دارد که از طریق مدرس دوره در آکادمی به شما آموزش داده می شود. کتاب Rhythm Guitar Playing Rock شما را با بنیادیترین مفاهیم و تکنیک ه و ریتم های گیتار آشنا خواهد کرد. در این کتاب شما به راحتی ریتم های ژانرهای مختلف مثل جاز را یاد می گیرید.
درباره کتاب Rhythm Guitar Playing Rock :
شما به راحتی می توانید با مطالعه وتمرین این کتاب در دوره های آموزشی آکادمی، نواختن گیتار راک را فرا بگیرید. 

در کتاب Rhythm Guitar Playing Rock علاوه بر تکنیک ها و ریتم های متفاوت ، با تاریخچه ی ژانر راک در حوزه نوازندگی گیتار از ابتدا تا کنون، بین دهه های 70 میلادی تا به حال را آموزش می بینید و درک می کنید هنرمندان بزرگ هر دوره با چه ایده هایی دست به ساخت موسیقی و ترانه و آواز خود می زدند. در این دوره ما تنها به تئوری اکتفا نخواهیم کرد، بلکه بیشتر وقتمان را بر روی مباحث عملی درباره ریتم های متفاوت گیتار راک، خواهیم گذاشت. 

در کتاب Rhythm Guitar Playing Rock سعی شده با استفاده از تکنیک های ظریف و به روز ، ریتم ها را به نوازنده یاد دهد و همینطور در حوزه ی متال نیز به صورت کاربردی و عملی ریتم هایی را ارائه می دهد. از جمله تکنیک هایی که در کتاب Rhythm Guitar Playing Rock روی آن به صورت عملی و جدی کار خواهد شد، می توان به آکوردها، آکوردهای پر ضرب و کم ضرب بسته به نوع ژانر، تمارین تک سیمی، نمونه های آکورد باز و پر ضرب و نمونه های بسیار بیشتری که در کتاب Rhythm Guitar Playing Rock به کار گرفته شده، اشاره نمود .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *