معرفی دوره ی آموزشی متد Rock Piano Chops
متد Rock Piano Chops روشی بسیار بدیع برای ارتقای تکنیک های جاز کلاسیک و جاز مدرن می باشد. این کتاب نوشته ی ” مارک هریسون” پیانیست حرفه ای، تنظیم کننده و آهنگساز و نویسنده ی متعدد کتاب های موسیقی خصوصا سری معروف “فرم پیانو نوازی هال لئونارد” که برای ژانرهای مختلف نوشته است می باشد. 

کتاب های او در بیش از بیست کشور جهان به عنوان کتب درسی مورد استفاده قرار می گیرد .
Rock Piano Chops
ویژگی های متد Rock Piano Chops :
متد Rock Piano Chops احساس ریتمیک ، توان نوازندگی ، فرم صحیح دست روی کیبورد، و صداسازی های متفاوت در قالب Rock Piano Chops فوق العاده سرگرم کننده و حرفه ای به همراه تمرین های فوق العاده معتبری که هریسون برای این دو ژانر طراحی نموده است، را برای نوازندگان گردآوری کرده است.
Rock Piano Chops قطعات و تمارین بسیار با کیفیت بالا، به همراه قطعات منتخب هریسون که در دوره ی آکادمی تدریس خواهند شد، به شما در زمینه ی تکنیک نوازندگی پیانو در ژانر راک به واسطه ی حالت موسیقایی بسیار کاربردی ، چگونپی استایل در پیانو نوازی حرفه ای ژانر راک و افکت های مبتکرانه ای که هریسون درون متد ، گنجانده است، به خوبی شما را در زمینه ی موسیقی راک پرورش خواهند داد. 

هر قطعه ای که در Rock Piano Chops آمده است بارها با تمپو های متفاوت گاه کم ضرب تر و گاه پرضرب تر ضبط شده است و با اجرای بی نظیر خود هریسون در اختیار نوازندگان قرار می گیرد. در نتیجه، شما می توانید همه ی قطعات را بر روی یک سی دی آموزشی بارها و بارها تمرین کنید تا به درجه ای رضایت بخش در آموزش متد Rock Piano Chops برسید.
در دوره آکادمی ما متد Rock Piano Chops را به بهترین نحو ممکن و با اساتیدی خبره و کاربلد در زمینه موسیقی راک به شما آموزش خواهیم داد و در پایان دوره شما می توانید به راحتی تفاوت را در خود احساس نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *