کتاب Rock Keyboard از طرف یکی از معتبرترین افراد در زمینه موسیقی راک تهیه و تدوین گردیده است . این کتاب حاصل کار “اسکات میلر” یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین افراد در زمینه تدوین و گردآوری کتب موضوعی آموزش موسیقی گرد آوری و تدوین شده است.
کتاب Rock Keyboard در یک پکیج صوتی – نوشتاری در 56 صفحه گرد آوری شده است. 

این کتاب از روش “هال لئونارد” در اجرای تدوین قطعات راک بهره برده است.
بخش های مربوط به اجرای ژانر راک روی کیبورد، به شما توانایی نوازندگی سولو و اجرای گروهی را در استایل های متفاوت ژانر جاز می دهد. با گوش فرا دادن به 99 قطعه اضافی آنلاین که لینک آن در کتاب کتاب Rock Keyboard موجود است و دانلود یا تمرین با آنها در کتاب ( کدهای رمز دار در کتاب به صورت اختصاصی ارائه شده است ) یا گوش دادن به قطعات موجود در کتاب می توانید با تمرین و ممارست همیشگی ، این کتاب و قطعات موجود در آنها به همراه قطعات آنلاین رمزدار به خوبی اجرا خواهید کرد و پس از آموزش کامل این قطعات به راحتی می توانید ، قطعات موجود در کتاب Rock Keyboard را به همراه گروه بنوازید.

استایل های موجود در کتاب شامل مواردی چون راک کلاسیک، پاپ – راک، بلوز – راک ، راک جنوبی، راک پیشرو، راک آلترناتیو و هوی متال می باشد.
ما در دوره های آکادمی شما را با کتاب Rock Keyboard به خوبی آشنا خواهیم کرد و انواع کوردها و نمونه های عملی موجود در کتاب Rock Keyboard را به شما خواهیم آموخت. آموزش موسیقی در کلاس های آکادمی بسیار لذت بخش است چرا که روش آکادمی یاد دادن انواع تکنیک ها به صورت مهیج و سرگرم کننده و بر اساس اصول استاندارد است. اساتید خبره ما شما را در یادگیری کتاب Rock Keyboard یاری خواهند نمود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *