متدی فوق العاده در زمینه یادگیری ژانر “آر اند بی” می باشد . نویسنده و گردآورنده ی این کتاب ” مارک هریسون” از کیبوردیست های بسیار معروف و خبره این ژانر است. او در زمینه ی تنظیم و ساخت ترانه های موسیقی و همچنین تالیف کتاب های مربوط به ژانر های مختلف ، کتاب های زیادی دارد .
R&B Keyboard حاصل کار او با استادان بزرگ موسیقی مثل “جی گریدون” ، “جیم مولو” ، ” جیمی هسلیپ” و بسیاری دیگر از اساتید موسیقی در این ژانر می باشد. R&B Keyboard از زمان انتشار یکی از پر مخاطب ترین متد های آموزش سبک ” آر اند بی” بوده و همچنان نیز طرفداران خاص خود را در این زمینه دراد . شهرت هریسون از طریق سری این کتاب ها بسیار زیاد شد. او به صورت تلویزیونی هم برنامه هایی را در ژانرهای متفاوت و حتی برای R&B Keyboard اجرا می نماید .
R&B Keyboard متدی آسان برای یادگیری سبکی مشکل:
در متد ارائه شده در R&B Keyboard سعی شده تا طیف وسیعی از ترانه ها برای مخاطبان از هر دسته و طیف نگاشته شود. نت های این کتاب ضمیمه ی این کتاب می باشد . R&B Keyboard حاوی 88 صفحه است. شما در R&B Keyboard به صورت تئوری با عناوینی مثل “از سول به فانک به دیسک به پاپ” آشنا می شوید و هریسون سعی کرده به بهترین نحو ممکن آموزش این موارد را برای مخاطب انجام دهد.از دیگر موارد می توان به ابزارها در متد R&B Keyboard و چگونگی استفاده ی بزرگان موسیقی از گیتار اشاره کرد. در کتاب سعی شده به وسیله لینک هایی اجرای ضبط شده ی آهنگ ها را برای مخاطب آماده کند . این اجراها در هفت مورد به طور کامل توسط گروه هریسون ضبط و برای آموزش در این کتاب قرار گرفته است.
در آکادمی ما شما را با تمام این موضوعات و مخصوصا متد R&B Keyboard آشنا خواهیم کرد و سعی می کنیم بهترین بازدهی را از نوازندگان به دست بیاوریم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *