کتاب Progressive Rock Keyboard مجموعه ای از ترانه ها و نت های دهه ی 70 میلادی برای کیبورد است . در این کتاب چگونگی استفاده از کیبورد برای آشنایی و تمرین راک پیشرو توسط “دن مسک” ارائه گردیده است. 

این کتاب به چگونگی این ژانر در موسیقی به وسیله کتاب Progressive Rock Keyboard می پردازد.
کتاب Progressive Rock Keyboard
ویژگی های کتاب Progressive Rock Keyboard :
در کتاب Progressive Rock Keyboard دو بخش تئوری و عملی وجود دارد . همه تمارین یاد شده در جوزه ی ژانر راک پیشرو دسته بندی می شوند.همچنین هر یک از نت ها به صورت شنیداری نیز به این کتاب پیوست شده اند تا هنرجو بتواند از طریق چشم و از طریق گوش با این ترانه ها آشنایی پیدا کند

.شما اجرای تکنیک های سولو را از طریق روش های ریتمیک و متریکال و همچنین هارمونی و نت خوانی در ژانر راک پیشرو را در کتاب Progressive Rock Keyboard به خوبی می آموزید. وقتی تمام این تمارین را به خوبی انجام دهید به یک نوازنده ی بی همتا در حیطه ژانر راک پیشرو تبدیل خواهید شد و می توانید آهنگ های محبوب دهه ی 70 میلادی را به بهترین نحو بنوازید ، آن هم با تکنیک ها و روش تدریس جدید.
آکادمی در دوره ای که برای آموزش این کتاب در نظر گرفته شما را از لحاظ تئوری با مفاهیم راک پیشرو و اقسام آن مخصوصا ً در دهه ی 70 میلادی و از لحاظ عملی تمرکزش رابر روی قطعات این کتاب ارزشمند و پر طرفدار معطوف خواهد کرد. 

در کتاب Progressive Rock Keyboard بخشی با عنوان معرفی وجود دارد که به چگونگی اجراهای کلاسیک و پیشرو آن زمان در کیبورد و انواع صداسازی ها و اینکه چگونه آنها قطعات پیشرو را به وسیله کیبرد ترکیب می کردند می پردازد.جهت آشناتر شدن هر چه بهتر نوازنده با این نوع موسیقی مثالهای نوشتاری و صوتی زیادی در کتاب Progressive Rock Keyboard در نظر گرفته شده است که کمک بسیار زیادی، در یادگیری این ژانر و پی بردن به مفاهیم آن می کند . این روش حتی بهتر از این است که بخواهید از هنرمندان پیشروی ژانر راک الهام گرفته و قطعاتشات را بدون توجه به تکنیک ها و چگونگی به وجود آمدن آنها یاد بگیرید.

 ارزش کتاب Progressive Rock Keyboard در کدهای یگانه در دسترسی به تراک های صوتی آنلاین ، و دانلود کردن آنها یا تمرین همزمان با آنها ، می باشد. ترانه های موجود شامل اجراهای پلی بک ، صداهای چند کاربردی بدون تغییر در چیدمان سیستمی کیبورد، قرار دادن نقاط نهایی، تغییرات کلیدها، و انتقال به جهت راست یا چپ کیبورد برای اجرای متفاوت وچند باره فطعات می باشد که توسط گرد آورنده به شما عرضه می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *