معرفی دوره آموزشی متد Progressive Rock Guitar Technique
متد Progressive Rock Guitar Technique کتابی در ادامه ی سری کتابهای متد های پیشرفته ی گیتار در ژانر راک می باشد. نویسنده ی این کتاب ” برت دانکن” از اساتید بنام و مشهور گیتار الکتریک است که کتاب های متعددی نیز در زمینه آموزش گیتار در ژانرهای متفاوت به چاپ رسانده است.
Progressive Rock Guitar Technique
این متد با ریتم ها و گیتار لید در استایل و ژانر راک به راحتی انطباق پیدا می کند. در این کتاب مفاهیمی همچون مورد کورد های بار ، پترن های مقیاس، لیک ها و تکنوازی با تکنیک های

  “هامر-انس” ، اسلاید ها، باندها، ویبراتو، و لیک های دو نته را شامل می شود. سی دی این کتاب که شامل اجرای تمامی قطعات مندرج در کتاب می باشد ، رابرت دانکن ، نویسنده کتاب و نوازنده چیره دست گیتار الکتریک انجام داده است.
ویژگی های متد Progressive Rock Guitar Technique:
متد Progressive Rock Guitar Technique به گونه ای طراحی شده است که می توانید آن را به صورت روزانه از طریق نت هایی که برای همان روز داده شده است دنبال کنید. 

اجراهای برت دانکن در متد Progressive Rock Guitar Technique فوق العاده عالی و بی نقص است و شما می توانید با توجه به نوع انگشت گذاری و فرم و استایل نشسته یا ایستاده نواختن او به بسیاری از تکنیک های کاربردی او خصوصا در استفاده از پدال ها ، نوازندگی و قدرت ریتمیک خود را تا حد بسیار زیادی بهتر کنید و با تمرین های پی در پی و ممارست در اجرای آکوردها، آرپژها، استایل های گیتار لید و دیگر مبانی موجود در متد Progressive Rock Guitar Technique بسیار پیشرفت نمایید. این کتاب کتابی مفهومی استو شما به آسانی می توانید مطالب آن را فزا بگیرید.

البته اگر تمرینات تان را به صورت مضاعف و دقیق اجرا کنید. شما با متد Progressive Rock Guitar Technique شما نیازی به تمرین کتاب های دیگر ندارید و تقریبا متد Progressive Rock Guitar Technique همه ی مطالب لازم و پیشرفته گیتار الکتریک در ژانر راک را به شما می آموزد.
برای یادگیری متد Progressive Rock Guitar Technique حتما در آکادمی ثبت نام کنید و پس از اتمام دوره به گیتاریستی قهار تبدیل شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *