دوره آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar؛ پیشرفته ترین تکنیک ها در متال را فر بگیرید

دوره آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar  از بهترین متدهای گیتار ، همان گونه که از نامش پیداست یک دوره آموزش مجازی برای یادگیری و آموزش تکنیک های ژانر متال پیشرو روی گیتار است . این متد توسط دو تن از خبره ترین اساتید تئوری و اجرای عملی گیتار در ژانرهای متفاوت به خصوص متال ، یعنی ” مستر راب ثورپ و جوزف الکساندر می باشد که به نحوی کاملا ً مدرن تلاش نموده اند در توسعه ی ژانر متال و تکنیک های این ژانر ، تحولی مهم را رقم بزنند . این دو نفر از اساتید بسیار بزرگ تئوری سبک های متفاوت هستند که تا به حال کتاب های زیادی را در این زمینه به رشته تحریر در آورده اند و ما نیز در دوره آموزش آنلاین این متد، متدهای دیگر ثورپ را مورد آموزش و توجه قرار داده ایم .

محتوای دوره آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar:

در این دوره Progressive Metal Guitar ، هنر آموزان با شیوه های بدیعی که مولفین این متد ، به شیوه ای مدرن و بسیار آموزنده تدوین و تالیف نموده اند ، آشنا خواهند شد که اعم موضوعات را می توان در دسته بندی های زیر قرار داد:

.1    آموزش آنلاین تکنیک های کاتینگ اج و اکتیواسیون گیتار

.2    ساخت ریتم های متقاطع و استایل های گروه مشوگا

o       گروه مشوگا: مشوگا در زبان عبری معنی دیوانه را می دهد و در اینجا اشاره به گروه سوئدی مشوگا دارد. این گروه یک گروه متال اکستریم است که در سال 95 میلادی اولین آلبوم خود تحت عنوان خراب کردن، حذف، و ارتقاء را به دنیای موسیقی عرضه نمود. این گروه خیلی زود ، با این آلبوم توجه مخاطبان ژانرهای دث متال، متال ترش ، و متال پیشرو را با تلفیق تکنیک های فیوژن جاز به خود معطوف نمود. بیشتر شهرت آنان به علت استایل های جدید و بدیع در ژانر هوی متال ، می باشد که دارای المان هایی نظیر اسنفاده از اجرای بسیار سریع در نوازندگی با تمپو های بسیار بالا و استفاده از وزن های متفاوت در استیلشان می باشد که توجه نویسندگان و مولفان متد ثورپ را به خود معطوف نموده است. در آموزش مجازی این متد ، به طور ویژه با کار این گروه آشنا خواهید شد.

3.تفهیم و تثبیت تکنیک های پیشرفته در هارمونی هایی که با دو گیتار اجرا می شوند.

4.استفاده از مقیاس های اکسونیک جهت ارتقا شنیداری نوازندگان

5.آموزش مقیاس های پنتاتونیک پیشرو جهت به نهایت رساندن لیکینگ در نوازندگی

 ویژگی های آموزش مجازی این  متد :

دوره آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar مجموعه ای از ترانه ها و نت های پیشرو سال های جاری و جدید  میلادی برای گیتار است . در این کتاب چگونگی استفاده از گیتار برای آشنایی و تمرین متال پیشرو توسط نویسندگان این متد ارائه گردیده است. دوره آموزش آنلاین این کتاب به چگونگی این ژانر، در موسیقی به وسیله متد Progressive Metal Guitar می پردازد.

در آموزش مجازی این متد دو بخش تئوری و عملی وجود دارد . همه تمارین یاد شده در حوزه ی ژانر راک پیشرو ، متال، دث متال و برخی از انشعاب های دیگر این ژانر دسته بندی می شوند.همچنین در آموزش آنلاین این متد  هر یک از نت ها به صورت شنیداری نیز به این متد اضافه شده اند تا هنرجو بتواند از طریق چشم و گوش با این ترانه ها آشنایی پیدا کند.

شما اجرای تکنیک های سولو را از طریق روش های ریتمیک و متریکال و همچنین هارمونی و نت خوانی در ژانر متال پیشرو را در دوره آموزش آنلاین متد Progressive Metal Guitar به خوبی می آموزید. وقتی تمام این تمارین را به خوبی انجام دهید به یک نوازنده ی بی همتا در حیطه ژانر متال پیشرو تبدیل خواهید شد و می توانید آهنگ های محبوب متال پیشرو را  به آموزش آنلاین این متد به بهترین نحو بنوازید ، آن هم با تکنیک ها و روش تدریس جدیدی که مولفین این کتاب در اختیار شما قرار داده اند و در آموزش مجازی این متد به کار گرفته می شود.

آموزش آنلاین این متد که برای آموزش این کتاب در نظر گرفته شده، شما را از لحاظ تئوری با مفاهیم متال پیشرو و اقسام آن مخصوصا ً در اقسام بسیار مدرن آن آشنا خواهد کرد و از لحاظ عملی تمرکزش را بر روی قطعات این کتاب ارزشمند و پر طرفدار معطوف خواهد کرد.

اشاره به روشهای کلاسیک ژانر متال در آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar :

در آموزش مجازی این متد بخشی با عنوان معرفی وجود دارد که به چگونگی اجراهای کلاسیک و پیشرو آن زمان در کیبورد و انواع صداسازی ها و اینکه چگونه آنها قطعات پیشرو را به وسیله گیتار ترکیب می کردند می پردازد.

در آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar، جهت آشناتر شدن هر چه بهتر نوازنده با این نوع موسیقی مثالهای نوشتاری و صوتی زیادی در آموزش مجازی این متد در نظر گرفته شده است که کمک بسیار زیادی، در یادگیری این ژانر و پی بردن به مفاهیم آن می کند . آموزش مجازی این متد حتی بهتر از این است که بخواهید از هنرمندان پیشروی ژانر متال الهام گرفته و قطعات شان را بدون توجه به تکنیک ها و چگونگی به وجود آمدن آنها یاد بگیرید.

آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar متدی بسیار خلاقانه

ارزش آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar در قطعات یگانه و در دسترسی به آموزش مجازی تراک های صوتی ، و آموزش مجازی تمرین همزمان ، می باشد. در آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar ترانه های موجود شامل اجراهای پلی بک ، اجراهای دو نفره گیتار بدون تغییر در چیدمان سیستمی گیتار، قرار دادن نقاط نهایی، تغییرات کلیدها، و انتقال به جهت راست یا چپ گیتار برای اجرای متفاوت و چند باره قطعات می باشد که توسط آموزش مجازی این متد به شما عرضه می شود.

 

آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar متدی بسیار خلاقانه و مفید در زمینه ی مقیاس ها و متد های پیشرفته ی متال پیشرو می باشد. متد دوره آموزش مجازی ژانر متال پیشرو گیتار ، تکنیک های بسیار پیشرفته ای را برای برای اجرا و معرفی مقیاس ها و متدهای پیشرفته ی گیتار متال، معرفی می نماید.

در آموزش مجازی این متد توسط تلاش می شود  تا متدهایی را که در مقیاس ها و متدهای متفاوت گیتارمتال پیشرو، در حال حاضر به کار گرفته می شود به مخاطبان عرضه نماید.

اهمیت آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar :

در حقیقت آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar بسیار برای نوازندگان مهم و پر اهمیت است . چرا که آموزش آنلاین این متدها ، نوازنده را از پرداختن به متدهای دمده و از پیش تعیین شده گیتار باز می دارد و به وسیله آموزش مجازی این متد نوازنده را برای بهبود آموزش مقیاس ها و متدهای جدید در ژانر متال پیشرو  آماده می کند آموزش آنلاین متد Progressive Metal Guitar یک سیستم کامل برای آموزش همه ی مقیاس ها در گیتار  متال پیشرو است. به وسیله ی متدهایی که در آموزش مجازی این متد معرفی شده اند نوازندگان می توانند هرگونه مقیاس یا کورد های شناخته شده یا پیشرو در ژانر متال را بیاموزند.

ما در آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar برای تمارین برنامه ریزی کرده ایم و از کمک بهترین اساتید ، برای آموزش این سبک ها به شما استفاده می شود.

آموزش مجازی این متد، متدی بسیار کارآمد و از جمله متد های پیشرفته ی گیتار در ژانر راک می باشد. نویسنده ی این کتاب مستر راب ثورپ از اساتید بنام و مشهور گیتار الکتریک است که کتاب های متعددی نیز در زمینه آموزش گیتار در ژانرهای متفاوت به چاپ رسانده است و آن قدر در این زمینه استادی خود را اثبات نموده که به درجه ی مستر یا استاد تمامی موسیقی و ساز گیتار رسیده است.

متد دوره آموزش مجازی ژانر متال پیشرو گیتار ، با ریتم ها و گیتار لید در استایل و ژانر گروه مشوکا به راحتی انطباق پیدا می کند. در این کتاب مفاهیمی همچون کورد های باز، پترن های مقیاس، لیک ها و تکنوازی با تکنیک های “هامر-انس” ، اسلاید ها، باندها، ویبراتو، و لیک های دو نته را شامل می شود. آموزش آنلاین این متد که شامل اجرای تمامی قطعات مندرج در کتاب می باشد ، به صورت بسیار دقیق و آموزنده ای به هنرآموزان انتقال می یابد.

ویژگی های دوره  آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar:

آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar به گونه ای طراحی شده است که می توانید آن را به صورت منظم از طریق قطعاتی که برای تقویت تکنیک های متال پیشرو  داده شده است، دنبال کنید.

آموزش آنلاین این متد فوق العاده عالی و بی نقص است و شما می توانید با توجه به نوع انگشت گذاری و فرم و استایل نشسته یا ایستاده نواختن آن به بسیاری از تکنیک های کاربردی متال پیشرو خصوصا در استفاده از پدال ها ، نوازندگی و قدرت ریتمیک خود را تا حد بسیار زیادی بهتر کنید و با تمرین های پی در پی و ممارست در اجرای آکوردها، آرپژها، استایل های گیتار لید و دیگر مبانی موجود در متد آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar بسیار پیشرفت نمایید.

آموزش آنلاین این متد ، متدی مفهومی است و شما به آسانی می توانید مطالب آن را فرا بگیرید. البته اگر تمرینات تان را به صورت مضاعف و دقیق اجرا کنید. شما با متد آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar نیازی به تمرین کتاب های دیگر ندارید و تقریبا آموزش مجازی این متد همه ی مطالب لازم و پیشرفته گیتار الکتریک در ژانر متال پیشرو را به شما می آموزد.

برای یادگیری آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar حتما در دوره های ما ثبت نام کنید و پس از اتمام دوره به گیتاریستی قهار تبدیل شوید

Progressive Metal Guitar

توسعه تکنیک های نوازندگی در آموزش مجازی این متد :

در آموزش مجازی این متد راه های زیادی برای گسترش و توسعه هنر نوازندگان پیشنهاد شده است. چگونگی استفاده از بازوان با بهره گیری از آخرین تکنیک های پیشرفته ی گیتار برای اجرای بهترین استایل در اجرا دراین کتاب بسیار مورد توجه نوازندگان حرفه ای گیتار قرار گرفته است.

 یادگیری آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar تمامی قطعات متد را به وسیله ی بهترین اساتید زمینه ی نوازندگی در ژانرهای راک و متال ، به شما آموزش می دهد و برای آموزش بهینه ی نوازندگان گیتار قطعات تمرینی در چند تمپوی گوناگون و در ژانر متال پیشرو آموزش داده خواهد شد.

مشخصه های آموزش مجازی متد Progressive Metal Guitar :

در آموزش مجازی این متد شما می توانید مقیاس های پنتاتونی را به خوبی فرا بگیرید . همچنین چگونگی اجرای آرپژها و وبکینگ تراک ها را می آموزید. شما در متد دوره آموزش آنلاین ژانر متال پیشرو گیتار خواهید توانست تکنوازی ها و نت های لیک را برای نت نویسی به خوبی فرا بگیرید. در این کتاب همچنین تئوری موسیقی به طور مفصل شرح داده شده است. با اجرای منظم تمرینات برای قطعات موجود در کتاب شما شاهد جهشی شگرف و بزرگ در نوازندگیتان خواهید بود. همچنین آموزش آنلاین این متد این ویژگی را دارد که از سطوح مختلف نوازندگان در سطح های مقدماتی تا پیشرفته، تغییرات و پیشرفت های بسیار زیادی ایجاد کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *