معرفی کتاب Pink Floyd – Ultimate Guitar Play-Along
سری کتاب های معرفی کتاب Pink Floyd – Ultimate Guitar Play-Along هر چیزی را که شما در ارتباط با ترانه های مورد علاقه خود از این گروه مشهور می خواهید بدانید، را عرضه می کند. کتاب Pink Floyd – Ultimate Guitar Play-Along توسط نوازندگان خود گروه پینک فلوید گرد آوری شده است و تمامی اجزای موسیقایی مرتبط با آهنگ هایی که اجرا کردند را در خود دارد. 

معرفی کتاب Pink Floyd – Ultimate Guitar Play-Along، در خود دست نوشته های سازندگان ترانه های گروه، یادداشت های آنها درباره ی کارهایی که انجام می دادند و توضیحات بسیار زیاد دیگری مثل چگونگی ضبط ترانه هایشان را برای طرفداران شان تشریح می کند.
پس اگر عاشق این گروه بزرگ و تکرار نشدنی در موسیقی جهان هستید حتما در دوره های آکادمی شرکت نمایید تا به بهترین نحو مسائلی را که در کتاب Pink Floyd – Ultimate Guitar Play-Along مورد ارائه قرار گرفته برای شما تبیین شود.
در معرفی کتاب Pink Floyd – Ultimate Guitar Play-Along دو نسخه از هر اجرا و آهنگ های گروه وجود دارد . 

یکی رکوردی که به همراه سازنده ی ترانه در استودیو اجرا می شده است و دیگری اجرای ترانه بدون استفاده از ساز و فقط آواز ترانه ها را در بر می گیرد.
ویژگی های کتاب Pink Floyd – Ultimate Guitar Play-Along :
وقتی که شما از پلی بک یک اجرا به علاوه ی تنالیته ی آهنگ ها که در هر بار اجرا تغییر می کند ، برای اجرای تمرین ها، آهسته تر کردن ریتم تمپوی ترانه یا سرعت بخشیدن به آن بدون تغییر در ملودی و اجرای پشت صحنه چهار بار بین زمانی که باید به روی استیج بروید و اجرای طولانی آهنگ ها ،را داشته باشید، در این بین حتما اتفاقاتی برای نمونه ی اصلی که عرضه می کنید می افتد . موضوع کتاب Pink Floyd – Ultimate Guitar Play-Along حکایت ها ، داستان ها و رونوشت ها و اجراهای شخصی ای است که گروه داشته است و حال به صورت مدون در یک سری گردآوری شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *