Piano Yoga  یک راه منحصر به فرد نواختن پیانو(پیانو یوگا)

 

اجرا و تدریس با روش طراحی جدید برای تمام سطوح نوازندگان پیانو است. این روش به وسیله هنرمند روس به نام “ویرتوسو” تشریح گردیده است. ویرایشگر این مکتب هم باز یک روس به نام “جنیا” است. این روش منحصر به فرد یعنی Piano Yoga ترکیبی از تدریس روسی پیانو با مواضع فلسفی شرفی ، و خصوصا ً هندی و یوگا است.

در Piano Yoga سعی بر این است که با توجه به تمریناتی که در پیانو دارید ، پرورش استعدادهای ذاتیتان به وسیله تمرکز و تاثیر قدرت اندامی خصوصا در بازوهایتان که به وسیله ی یوگا و روش های آن به انگشتان منعطف می شوند ، و دستهایتان را قوی تر می سازند ، تصویر خوبی از نواختن پیانو و برآورده کردن احساسات دیگران از طریق Piano Yoga به وجود آورد. به عبارت دیگر به صورت مطلق می خواهد تکنیک های شما را ارتقا ء بخشد و فشارعصبی را هنگام اجرا از روی شما بردارد. . Piano Yoga پیشرفت بسیار محسوسی در نوازندگی پیانو توسط شما با توجه به اصول حرکتی و تنفسی و همینطور نوع نگرش معطوف به یوگا به وجود می آورد و از همین راه یک نگاه بسیار حسی در نواختن پیانو توسط Piano Yoga   را ایجاد می نماید.

Piano Yoga همچنین تکنیک های شما را در حالت عصبی تحت تاثیر قرار دهد و مدیریت کند . Piano Yoga با راه هایی که پیشنهاد می دهد سعی دارد، فرد را از لحاظ ساختار انسانی کاملا با ذهن باز آماده ی نوازندگی کند و در نتیجه کمک شایانی به وسیله ی یوگا به ذهن و بدن نوازنده نماید. فهرست کتاب Piano Yoga : معرفی مقدمه نقشه دست

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *