معرفی دوره کتاب Piano Styles of 23 Pop Masters: Secrets of the Great Contemporary Players
کتابPop Masters Piano Styles of 23 در نوع خود کتابی فوق العاده، برای یادگیری ترانه ها، آکوردها و تکنیک های ژانر پاپ می باشد . در کتابPop Masters Piano Styles of 23،23 استاد مسلم موسیقی پاپ معرفی شده اند. و در بخش به معرفی آنان و ترانه های معروف شان پرداخته شده است .

از جمله ی این هنر مندان می توان به ری چارلز که نه تنها در موسیقی پاپ بلکه در جاز هم استادی بی نظیر بود اشاره کرد. همچنین اساتید دیگری مثل هربی هنکاک، نورا جونز، آلیشیا کیز، التون جان ، استیوی واندر و اساتید دیگری که تاریخ موسیقی پاپ را، دچار تحول نموده اند اشاره کرد.
کتابPop Masters Piano Styles of 23حاوی ملودی ها و هارمونی هایی از این 23 استاد است و شما را برای آشنایی هر چه بیشتر با آنان و نوع اجراهایشان و نگاه و دید آنها به نوع موسیقی پاپ کمک می کند. اجراهای آنها که ضمیمه ی کتابPop Masters Piano Styles of 23شده است. 

برای کمک به شما به یادگیری هر چه بیشتر این نوع موسیقی ، بهره مند خواهد کرد.
آکادمی ما کتابPop Masters Piano Styles of 23را چه از حیث تئوری و چه عملی با این 23 استاد بی بدیل موسیقی آشنا می کند و چگونگی ایجاد تحول توسط آنان در پیانو نوازی و ژانر پاپ را برای شما، بوسیله ی کتابPop Masters Piano Styles of 23 روشن می کند . 

با ثبت نام در دوره ی کتابPop Masters Piano Styles of 23شما پس از اتمام دوره ، به مراتب بیشتر از آن چه تا به حال، به این ژانر پرطرفدار پرداخته اید ، کمک خواهد نمود و اساتید خبره ما ، در تمام مراحل برای یادگیری و یا رفع احتمالی مشکلات شما برای آموزش ترانه ها و نت های کتابPop Masters Piano Styles of 23یاری خواهند کرد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *