معرفی کتاب piano fitness

piano fitness ؛ عنوان جالبی که مارک هریسون برای کتاب خود انتخاب کرده است. علاوه بر عنوان جذاب و بحث برانگیز piano fitness محتوای بسیار غنی و جذابی برای هنرجویان پیانو درون خود جای داده است. نویسنده piano fitness، مارک هریسون به عنوان  اهنگساز ، تنظیم کننده و مربی موسیقی و نویسنده ی حرفه ای در لس آنجلس مشغول به کار است . بسیاری از کتاب های موسیقی او در بیش از 20 کشور در حال  استفاده هستند. در واقع مطالب آموزشی بی نظیر او سبب محبوبیت آثارش در دنیا شده است. نویسنده piano fitness دارای یک استودیو آموزش موسیقی بوده و در این استودیو هنرجویانی را پرورش می دهد.

piano fitness در همان حال که شما را برای نواختن پیانو تمرین می دهد ، سرگرم تان نیز خواهد کرد. در واقع از جمله کتاب هایی به شمار می رود که شما را در حین تمرین خسته نخواهد کرد. صداهای همراه piano fitness به شما اجازه می دهد در کنار بخش های ریتمیک تمرین را نیز انجام دهید. در واقع شما با خرید piano fitness CD آموزشی آن را نیز خریداری خواهید کرد که تمامی قطعات در آن ضبط شده اند. در حالی افراد به خاطر خسته کننده و سختی تمرین های تکنیکی از آن ها دوری می کنند شما می توانید با استفاده از piano fitness با آن ها بازی کنید . piano fitness به گونه ای طراحی شده است که در صورت استفاده ی درست و کافی از آن یک پیانیست مبتدی و سطح متوسط را طی تمرین و دروس ، به یک پیانیست فنی و حرفه ای تبدیل می شود.  

Piano fitness

ویژگی کتاب piano fitness

piano fitness به پنج بخش اصلی تقسیم شده است :

⦁    نحوه ی تمرین

⦁    مقیاس ( عمده ، جزئی ، بلوز )

⦁    تریاد ها و آرپژ ها ( اصلی و جزئی )

⦁    آکورد های چهار قسمتی

⦁    صدا ها و تمرین های پیشرفته

یکی از مسائلی که در آموزش موسیقی غیر حضوری (به خصوص آموزش هایی از طریق کتاب ) وجود دارد ، عدم اطمینان هنرجو از انجام درست تمرین ها می باشد. پس از هر درس ، تمرینی برای هنرجو در نظر گرفته شده است ، اگر آموزگاری برای نظارت بر تمرین ها وجود نداشته باشد ، تمرین های شما خیلی مفید واقع نخواهد شد. اما باعث خوشحالی است که بگوییم در piano fitness ، تمرین ها دارای کد هایی هستند که به واسطه این کد ها می توانید متوجه شوید که آیا تمرین در نظر گرفته شده را به درستی انجام داده اید یا خیر؟ به همین علت دیگر نیاز نخواهد بود تا نگران اشتباه نواختن تمرین ها باشید . علاوه بر این پس از انجام تمرین  ، می توانید به صورت آنلاین پاسخ آن یا طریقه درست نواختن آن را در سایت درج شده در کتاب مشاهده نمایید.  

مشخصات کتاب  piano fitness

⦁    تعداد صفحات : 144 صفحه

⦁    زبان : انگلیسی

⦁    ابعاد 9*12 اینچ

نظرات کاربران :

برای استفاده از برخی امکانات کتاب که به صورت کد منحصر به فرد در کتاب قرار داده شده است باید به اینترنت دسترسی داشته باشید که علاوه بر افزایش هزینه کاربران دسترسی آن ها را نیز محدود می کند  ، همین مسئله باعث عصبانیت برخی کاربران شده است . عده ای نیز اعتراض خود به قیمت کتاب را اعلام کردند . تمرین ها روی دیسک های ضمیمه ی کتاب قابلیت تنظیم سرعت را ندارند بنابراین لازم است نرم افزاری داشته باشید تا این تمرین ها را اجرا کرده و به سرعت دلخواه تنظیم کنید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *