معرفی دوره آموزشی متد Philip Glass: The Complete Piano Etudes
متد Philip Glass: The Complete Piano Etudes متدی بسیار خلاقانه و موثر در یادگیری و بهبود نوازندگی شما در ژانرهی متفاوت روی پیانو است. نویسنده این کتاب” فیلیپ گلس” از نوادر معاصر موسیقی جهان است . 

او در ایران بسیار شناخته شده است و طرفداران بسیار پروپاقرص و زیادی دارد. چرا که اغلب، کارهای او را شنیده اند. او بیشتر در زمینه ساخت و اجرا و رهبری ارکستر برای سمفونی های متفاوت و به یاد ماندنی است. فیلیپ گلس بیشتر در زمینه ساخت موسیقی فیلم کار می کند و سمفونی های او در بسیاری از فیلم ها مانند گلادیاتور و بسیاری از فیلم های دیگر باعث شده او ، یکی از محبوب ترین موزیسین های جهان معاصر باشد.
اما او در متد Philip Glass: The Complete Piano Etude 20 اتود برای اجرا روی پیانو را در فاصله زمانی سال های 1991 تا 2012 میلادی ساخته و گرد آورده است. 

چگونگی ساختار موسیقی او در کتاب شماره 1 Philip Glass: The Complete Piano Etudes و کتاب شماره Philip Glass: The Complete Piano Etudes 2 این مجموعه به دوره های کلاس های آموزشی که در این فاصله زمانی که قید شد جمع آوری شده است و در این سری ما با اتودها و کمپوزیسیون های فیلیپ گلس برای اجرا بر روی پیانو مواجهیم.
دیگر محتویات متد Philip Glass: The Complete Piano Etudes :
متد Philip Glass: The Complete Piano Etudes در حقیقت کتابی ست برای نوازندگان حرفه ای پیانو و اتودهای گلس در این کتاب مشتمل بر طیف موسیقایی قطعات، و ایده های تکنیکی او در زمینه های متفاوت و ژانرهای گوناگون می باشد. 

در پایان ، اتودهای Philip Glass: The Complete Piano Etudes تنها برای گوش دادن ساخته و تهیه نشده اند، ولی دو عامل گوش فرا دادن به اجرای قطعات و تمرین های کلاسیک از روی نت های موجود در کتاب در یادگیری این اتودها بسیار موثر است و برای نوازندگانی که در آکادمی ، اقدام به یادگیری این دوره از کتاب های آهنگساز و نوازنده و نابغه موسیقی جهان می نمایند، اجرای این اودها فوق العاده مهیج و پیشرفت دهنده است.
پس حتما در کلاس های آکادمی ما شرکت کنید تا به بهترین نحو اجرای این اتودها فرا بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *