معرفی دوره آموزشی متد Oscar Peterson – Jazz Exercises, Minutes, Etudes & Pieces for Piano
متد Oscar Peterson – Jazz Exercises, Minutes, Etudes & Pieces for Piano معرف تکنیک های پیانیست اسطیری ژانر جاز ” اسکار پترسون است.
او در این کتاب سعی کرده مینوت ها ، اتودها و قطعات مشهور ژانر جاز را در متد Oscar Peterson – Jazz Exercises, Minutes, Etudes & Pieces for Piano به دانش آموزان پیانیست ، به روش منحصر به فرد خودش ، آموزش دهد .

در این متد، قطعات دووزن در قطعات طراحی شده برای ارتقای سطح نوآموزان، آموزش در ژانر های کلاسیک گیتار جاز، با تکنیک های لازم برای اجرای این قطعات را در متد متد Oscar Peterson – Jazz Exercises, Minutes, Etudes & Pieces for Piano هدیه کند .
متد Oscar Peterson – Jazz Exercises, Minuets, Etudes & Pieces for Piano توسط اسکار پترسون ، بر اساس دستورالعمل های نوازندگی پیانو “هال لئونارد” ، تنظیم و گردآوری شده است. آموزه ها و دستورالعمل های ژانر جاز، دفترچه ی دستورالعمل این متد می باشد. اجرای درست انگشت گذاری در ژانر جاز بر روی پیانو در متد Oscar Peterson – Jazz Exercises, Minuets, Etudes & Pieces for Piano

در 71 صفحه به بهترین نحو بیان شده است.
فهرست مطالب متد Oscar Peterson – Jazz Exercises, Minuets, Etudes & Pieces for Piano :
در قسمت اول بیوگرافی این اسطوره ی موسیقی جاز توسط خود او نوشته شده است و هنرمند را با زندگی خصوصی و هنر او به نحو روشن و بسیار خوبی آشنا می کند .
بعد از آن در بخش مینوتها و تمرینات جاز در متد Oscar Peterson – Jazz Exercises, Minuets, Etudes & Pieces for Piano او به مینوت ها و تمارین خاص خود که شاکل 25 نمونه می باشد می پردازد. بخش دوم متد Oscar Peterson – Jazz Exercises, Minuets, Etudes & Pieces for Piano ، به قطعات و اتودهای 20 گانه ی او تعلق دارد و در نهایت در بخش سوم تمرین های جاز را در متد Oscar Peterson – Jazz Exercises, Minuets, Etudes & Pieces for Piano گنجانده است.

بدیهی است برای یادگیری روش های استادی اسطوره ای مثل پترسون نیاز به شرکت در دوره های آکادمی ما خواهید داشت تا این مطالب را به بهترین نحو به شما آموزش دهیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *