دوره آموزشی Metal lead Guitar 1&2 نوشته ی “تونی استتینا” کتابیدرباره ی ریتم در نوازندگی گیتار در ژانر متال است. در دوره آموزشی Metal lead Guitar 1&2 به این علت که ریتم و زمان بندی در همه نوع نوازندگی شما بر روی گیتار، دارای تلرانس است، 

این اشکال بزرگ را با ابداعاتی که گردآورنده در این کتاب گردآوری کرده است به حداقل ممکن می رسد. سری این متد ها که برای گیتار های سالید یا توپر مورد نیاز است، به شما اجازه عملکرد بسیار بهتری را در این زمینه می دهد .
Metal lead Guitar 1&2
در دوره آموزشی Metal lead Guitar 1&2 سعی شده است اضافه بر آموزش از میزان خطاهای نوازنده در حین اجرا به وسیله ی متد های ابداعی تونی استتینا کاسته شود.

این کار بسیار مهم و قابل تقدیری ست که این نوازنده ی بزرگ متال انجام داده است. شما با یادگیری این دوره آموزشی، بسیار کمتر در نوازندگی دچار خطاها می شوید و تلورانس خطای شما تقریبا به یک سوم کاهش می یابد.
دوره آموزشی Metal lead Guitar 1&2 با کمتر کردن این خطاها توانایی خود را ، در تمرین هایتان به خوبی به منصه ظهور می رساند. استتینا در قالب این کتاب ، مفاهیم فلسفی مر بوز به نوع نوازندگی خود را نیز به خوبی شرح می دهد که در دوره آموزشی ما ، شما را با آن آشنا خواهیم کرد . 

مطالبی که در سری متد های Metal lead Guitar 1&2 به آن پرداخته می شود:
I. مقیاس پنتاتونیک مینور
II. دو فرت برد و اجرای تماری مربوطه
III. باید مفاهیم ریتمیک گیتار را قبل از شروع آموزش گیتار لید بیاموزیم؟
IV. ویبراتو
V. تغییر کلیدها
VI. پوزیسیون های اکتاو
و عناوین دیگری که در Metal lead Guitar 1&2 به آن پرداخته شده است و در آکادمی به صورت مفصل به آنها خواهیم پرداخت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *