معرفی دوره آموزشی متدMaterials and Techniques of 20th Century Music (3rd Edition)
متد Materials and Techniques of 20th Century Music (3rd Edition) به نویسندگی کوستکا کتابی در چیستی متریال ها و چگونگی تکنیک ها در عرصه موسیقی جهانی در قرن بیستم می باشد. Materials and Techniques of 20th Century Music (3rd Edition) اغلب مسائل مفهومی و آنالیزی را در قرن بیستم از امپرسیونیسم تا ترندهای مدرن امروزی را شامل می شود.

این کتاب موسیقی را از اواخر قرن نوزدهم تا جایی که موسیقی خودش را به نمود هایی مانند مینیمالیسم و نئوروماتیک در دهه ی 1990می رساند، را پوشش می دهد. همچنین Materials and Techniques of 20th Century Music (3rd Edition) حاوی بخش هایی مثل ریتم و فرم ، الکترونیک ، موسیقی کامپیوتری و نقش های شانس و انتخاب در موسیقی قرن بیستم می پردازد.این کتاب ، مجموعه ای گرانبها از تاریخ موسیقی در قرن بیستم ، تئوری و هارمونی ها و تحلیل و سبک شناسی موسیقی در سده ی بیستم میلادی می باشد . 

کتابMaterials and Techniques of 20th Century Music (3rd Edition)
. متد Materials and Techniques of 20th Century Music (3rd Edition) به صورتی طراحی گردیده است که به شما این امکان را می دهد تا در انتهای کتاب با تاریخ بسیار پر فراز و نشیب موسیقی در سدخ ی بیستم ، با نوع نوشتاری که انسان را وادار به ادامه دادن آن می کند ، آشنا کند.
ویژگی های Materials and Techniques of 20th Century Music (3rd Edition) :
بخش هایی از Materials and Techniques of 20th Century Music (3rd Edition) مثل سپیده دم سیستم تون، فرم های مقیاس و موسیقی سده ی بیستم، اندازه گیری عمودی: کوردها و شبیه سازی ها، پیشرفت نقادانه و تنالیته و سایر بخش های این کتاب که هر یک ویژگی خود را دارند.

متد Materials and Techniques of 20th Century Music (3rd Edition) به هیچ وجه کتاب ساده ای نیست و مانند دیگر کتاب هایی که ما در آکادمی درزمینه ی تئوری موسیقی تدریس می کنیم، کتابی است که حتما برای یادگیری آن نیاز به یک استاد چیره دست و خبره دارید. با شرکت در کلاس های آکادمی پرداخت زیادی را انجام نمی دهید ، ولی در عوض دانشی بسیار گسترده و وسیع درباره ی تاریخ موسیقی سده ی بیستم میلادی را به دست می آورید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *