معرفی دوره آموزشی متد Lead Guitar Secrets
دوره آموزشی متد Lead Guitar Secrets ، دوره ای است مه در آن به طور کامل با تکنیک های مرموز و رازگونه ی گیتار لید و فنون زیرکانه و رازآمیز بداهه پردازی در گیتار کاملا ً آشنا می شوید. 

در دوره آموزشی متد Lead Guitar Secrets به شما توانایی یادگیری بسیار خوب تکنوازی گیتار لید با استفاده از رموز نواختن گیتار لید را می دهد. تمرکز بر تکنیک ها و کمپوزیسیون های سنتی گیتار در اجراهای تکنوازی بی نظیر اساتید اساطیری گیتار بدون پرداختن به تکنیک های معمولی ئو زائد نواختن گیتار را به شما می دهد .
Lead Guitar Secrets
ویژگی های متد Lead Guitar Secrets :
در دوره آموزشی متد Lead Guitar Secrets شما 80 قطعه ممتد و طولانی موسیقی را به صورت تراک های صوتی که برخی از آنان بسیار با حوصله چیدمان شده اند و همانطور که گفته شد دارای اجرای طولانی اس هستند را برای تکرار و باز تکرار با تمپوهای متفاوت برای تکنوازی آموزش می بینید. 

در حقیقت، در متد Lead Guitar Secrets، تئوری قطعات که آنها را از تکنوازی ملودی بنیادی از یک قطعه یا بیشتر فرا می گیرید و همچنین کوردهای گوناگونی که در حین اجرای تکنوازی با آنها آشنا می شوید ، باعث پیشرفت بسیار زیاد شما در فهم عناصر مفهومی پیشرفته به همراه اضافه نمودن کوردهای پیشرفته در نوازندگی شما می گردد. یک مکث کوتاه بر هسته ی پترن های مقیاس فرت برد و چگونگی ارتباط دهی آن به افکت ها در نک گیتار ؛ تکنیک های ریتمیک فراموش شده و هنری و زیبای پیشرفته مثل بندینگ، ویبراتو و لگاتو شما را بر این مقوله ها بسیار مشرف می سازد .

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد در دوره آموزشی متد Lead Guitar Secrets موارد دیگر بسیاری برای کشف رمز و راز تکنوازی گیتار لید در این متد گنجانده شده است که بسیاری از بزرگان موسیقی با ابتکارات خود آنها را پدید آوردند.
برای یادگیری هر چه بهتر این رموز و مفاهیم عمیق گیتار لید حتما در دوره آموزشی متد Lead Guitar Secrets با مبلغی بسیار ناچیز شرکت نمایید و توانائی تان در مورد این ترفند ها را به مراتب افزایش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *