معرفی دوره آموزشی متد John Petrucci Rock Discipline
دوره آموزشی متد John Petrucci Rock Discipline متدی عالی به فراخور استاد بسیار بزرگی به نام ” جان پتروچی می باشد. این کتاب چگونگی انضباط ودیسیپلین در ژانر راک را به شما می آموزد

.
John Petrucci Rock Discipline
گرد آورنده ی این کتاب یعنی جان پتروچی از زمره نوازندگان بسیار مشهور و قهار در ژانر گیتار راک است. او چندین و چند جایزه بسیار بزرگ و معتبر موسیقی مثل گرمی را ازآن خود کرده است و در این متد قصد دارد تا آموزه های چندین ساله خود را در زمینه ی گیتار در ژانر راک با نوازندگان گیتار راک به اشتراک بگذارد . دوره آموزشی متد John Petrucci Rock Discipline گنجینه ای بزرگ از تکنیک ها و چگونگی نظم بخشی و ایجاد دیسیپلین به هنر نوازندگی گیتار راک را در اختیار هنرجو قرار می دهد .

ساختار دوره آموزشی متد John Petrucci Rock Discipline :
دوره آموزشی متد John Petrucci Rock Discipline به دو بخش تقسیم می شود . بخش اول حاوی چگونگی ایجاد نظم در دوره ی دوره آموزشی متد John Petrucci Rock Discipline می باشد و در بخش دوم شیت نت های قطعات

  منتخب جان پتروچی برای اعمال این اثر ، در نوازنگی هنر آموزان می باشد .
دوره آموزشی متد John Petrucci Rock Discipline دوره ای بسیار قدرتمند و واضح در زمینه ی نوع نگاه مدرن به گیتار در ژانر راک پیشرفته و ایجاد دیسیپلین در نظم دهی به نوع یادگیری و اجرای هنرمندان گیتار راک می باشد. 

گرد آورنده در بخش قطعات موجود در کتاب ، خود اجرای قطعات را بر عهده گرفته است و آنها را با تمپوهای کم ضرب تر و پر ضر بتر و اورجینال قطعات برای هنرجویان اجرا می کند و در حین اجرا به تکنیک هایی که در زمینه ی اجرای هر قطعه مربوط است اشاره می کند.
در دوره آموزشی متد John Petrucci Rock Discipline ما شما را با قطعاتی که در این متد آمده است به خوبی آشنا خواهیم کرد و شما می توانید با پرداخت مبلغی ناچیز هنر خود را به طور بسیار قابل ملاحظه ای در نواختن گیتار راک افزایش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *