معرفی دوره آموزشی متد Joe Satriani – Guitar Secrets
متد Joe Satriani – Guitar Secret از جمله کتاب های بسیار با ارزش در زمینه آموزش گیتار است. 

چرا که نوسینده آن و سوژه کتاب یعنی ” جوی ساتریانی” از بزرگترین و قدرتمنئد ترین نوازندگان گیتار الکتریک در جهان است و اجراهای بیشماری را با خوانندگان و هنرمندان بسیار بزرگ موسیقی همچون مایکل جکسون و بسیاری از خوانندگان بزرگ دیگر داشته است که برخی از این اجراها در تاریخ موسیقی به عنوان قطعات ماندگار تاریخ موسیقی ثبت و ضبط شده اند.
Joe Satriani – Guitar Secrets
متد Joe Satriani – Guitar Secrets جاوی رازهایی است که او در اجراهایش بر روی گیتار به کار می برده است و حال حاصل بیش از نیم قرن تجربه نوازندگی را برای یادگیری نوازندگان و طرفداران گیتار الکتریک گردآوری و تدوین نموده است که در نوع خود ننوعی گذشت و فداکاری این نابغه قرن بیستم را به ما نسلن می دهد . در متد Joe Satriani – Guitar Secrets تایپ های متفاوت گیتار، تجراها و رازهای توازندگی او را در بر می گیرد. 

ویژگی های متد Joe Satriani – Guitar Secrets :
در متد Joe Satriani – Guitar Secrets علاوه بر اینکه او به مواردی همچون تیپ های مختلف در گیتار نوازی الکتریک ، و رازهای اجراهای بیمار خود می پردازد، مجموعه وسیعی از تکنیک ها و اتودها نیز وجود دارد. در متد Joe Satriani – Guitar Secrets به همراه این موارد ، کلکسیونی از نوشته های او در ستون های مختلف مجلات معتبر موسیقی میز در این کتاب گردآوری شده است. 

او تمام قطعات متد Joe Satriani – Guitar Secrets را به صورتی تدوین نموده است که برای نوازندگان قابل اجرا باشد،چرا که بسیاری از قطعات ساتریانی برای اجرا آنقدر سخت و مشکل هستند که تنها اساتید بزرگ نوازندگی گیتار الکتریک توانایی اجرای آن را دارند. چه کسی بهتر از یک استاد مسلم موسیقی می تواند آموزش آن را انجام دهد؟
متد Joe Satriani – Guitar Secrets در آکادمی مورد توجه و دقت فراوانی قرار می گیرد و تمام رموز نوازندگی این نابغه گیتار نوازی جهان برای شما تشریح خواهد شد . پس با شرکت در این کلاس ها به نوازنده ای چیره دست و آشنا به رموز و روش های جوی ستریانی مبدل شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *