معرفی کتاب Jazzology: The Encyclopedia of Jazz Theory for All Musicians
Jazzology: The Encyclopedia of Jazz Theory for All Musicians دایره المعارفی بسیار تحسین برانگیز در ژانر جاز، اثر نویسندگان این کتاب “رابرت رولینز” و “نور ادلین باها” می باشد.
در این متد همه ی مفاهیم معمول و متداول موسیقی جاز مورد توجه قرار گرفته اند و به شیوه ای دایره المعارفی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و همچنین این کتاب حاوی قطعات تمرینی و اتود های بدیع برای تقویت نوازندگی پیانیست در ژانر جاز ، می باشد.

در Beginning Jazz Guitar کتابی که توسط ” رابرت رولینز ” به رشته تحریر در آمده است ، یکی از بهترین کتاب ها در انواع خود برای آغاز اجرای ژانر جاز بر روی گیتار است. Jazzology: The Encyclopedia of Jazz Theory for All Musicians کتابی برای نوآموزان و تسلط آنها به مفاهیم اولیه ژانر جاز می باشد.
در Jazzology: The Encyclopedia of Jazz Theory for All Musicians گام هایی مانند ماژور و مینور و آکوردهای ابتدایی را می آموزید تا به آکوردها و حس های عمیق جاز مثل آلترناتیو و دیگر تکنیک ها برسید.

متد Jazzology: The Encyclopedia of Jazz Theory for All Musicians به صورتی طراحی گردیده است که به شما این امکان را می دهد تا در انتهای کتاب با تمرین و ممارست روی قطعات به سطحی بالاتر از یک گیتاریست ابتدایی برسید .
این متد از متدهای به روز و مدرن در ژانر جاز است، و هنرآموز را با مفاهیم تئوری و عملی عمیق این ژانر آشنا می نماید. 

در این متد شما مرحله به مرحله تکنیک ها را فرا می گیرید و در کل Jazzology: The Encyclopedia of Jazz Theory for All Musicians یک متد فوق العاده لذت بخش را برای آموزش نوازندگی جاز و شناخت لغات و مفاهیم متداول ژانر جاز، پیشنهاد می دهد .

ویژگی های Jazzology: The Encyclopedia of Jazz Theory for All Musicians :
همراه داشتن سی دی Jazzology: The Encyclopedia of Jazz Theory for All Musicians از ویژگی ها و امتیازهای بزرگ این کتاب است؛ چرا که این کتاب به صورت یک لغت نامه همراه با قطعات تمرینی درژانر جاز،به چاپ رسیده است و فایل های صوتی موجود در سی دی کمک بسیار بزرگی را به هنرجو می نماید. دسته بندی بی نقص و همراه با سهولت متد موجود در Jazzology: The Encyclopedia of Jazz آن را از دیگر انواع خود متمایز می کند .
در کلاس های آکادمی شرکت کنید تا به بهترین نحو به این کتاب تسلط یابید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *