معرفی کتاب Jazz Theory Resources: Volume ۱
Jazz Theory Resources: Volume ۱ مجموعه ای سه جلدی برای درک بسیار عمیق و پلکانی سبکی وسیع و مدرن مثل جاز می باشد.Jazz Theory Resources: Volume ۱ کتابی که توسط “برت لایگن” به رشته تحریر در آمده است ، یکی از بهترین کتاب ها در انواع خود برای آغازتئوری ژانر جاز بر روی هر نوع سازی است. 

کتابJazz Theory Resources: Volume ۱
هر کسی با دانشی کم در مورد کورد های موسیقی جاز و اسکیل های گیتار می تواند به سادگی شروع به یادگیری تکنیک های ژانر جاز بر روی گیتار نماید. در این متد که در Jazz Theory Resources: Volume ۱ پرورش یافته است گام هایی مانند ماژور و مینور و آکوردهای ابتدایی ( متد سه گانه) را می آموزد تا به آکوردها و حس های عمیق جاز مثل آلترناتیو و دیگر تکنیک ها برسد. 

متد Jazz Theory Resources: Volume ۱ به صورتی طراحی گردیده است که به شما این امکان را می دهد تا در انتهای کتاب با تمرین و ممارست روی قطعات به شناختی وسیع از مفاهیم تئوریک ژانر جاز برسید .
کتاب Jazz Theory Resources: Volume ۱ متد های سنتی و دمده بودن و نامربوط بودن مفاهیم در کتاب های این حوزه را که تا بحال چاپ شده است می شکند و پا را فراتر گذاشته و با متدهای به روز و مدرن نوآموزان را در ژانر جاز با مفاهیم تئوری عمیق این ژانر آشنا می نماید. 

در این متد شما مرحله به مرحله مفاهیم ژانر راک ها را فرا می گیرید و در کل Jazz Theory Resources: Volume ۱ یک متد فوق العاده لذت بخش را برای آموزش نوازندگی جاز پیشنهاد می دهد .
ویژگی های Jazz Theory Resources: Volume ۱ :
دسته بندی بی نقص و همراه با سهولت متد موجود در Jazz Theory Resources: Volume ۱ آن را از دیگر انواع خود متمایز می کند علاوه بر این در هر بخش، هارمونی ها از متدها جدا شده اند تا نو آموز گیتار در ژانر جاز از طریق Jazz Theory Resources: Volume ۱ بتواند بهترین و بیشترین بهره را از این سبک ببرد. 

 
برای یادگیری بهتر و دریافت بی نقص تئوریهای جاز از طریق متد Jazz Theory Resources: Volume ۱ و دو جلد دیگرش در آدمی ثبت نام کنید و به درکی عمیق و عالی از مفاهیم جاز برسید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *