معرفی دوره ی Jazz Rock piano chops
Jazz Rock piano chops برای تمرین های شما بر اساس ژانر های جاز و راک توسط “مارک هریسون” جمع آوری و تدوین گردیده است. شما به وسیله دوره ی Jazz Rock piano chops تمارین خود را در حوزه ی جاز-راک می آموزید . دوره ی Jazz Rock piano chops به صورتی طراحی شده که تمامی تمارین ریتمیک و مهارت های آن ، هماهنگی های دستی و چشمی شما ، توانایی شما در چگونه اجرا نمودن ترانه ها و نت های دوره ی Jazz Rock piano chops به خوبی آشکار شود. 

این دوره به گونه ای طراحی شده که سرشار از سرگرمی و لذت برای شما باشد . قطعات موجود در کتاب به شما این کمک را خواهد کرد که هر چه بهتر از مهارت های جاز-راک خود در یک قالب موسیقایی و استایلیک بهره مند شوید.همچنین با بهره گیری از تمارین کاربردی Jazz Rock piano chops که توسط اساتید خبره ما به شما آموزش داده می شود، به راحتی می توانید به این متدها آشنایی کامل یابید. 

هر قطعه در این دوره با چند نوع تمپوی خاص مورد آموزش قرار می گیرد. گاه با ریتم تمپوی آهسته و یا گاها ً با ریتم های تمپوی بالاتر از حد معمول هر تراته، تا شما را به خوبی از لحاظ تکنیک سرعت و شناخت مهارت های جاز-راک آشنا نماید. به همین علت شما با انجام تکرار تمارین موجود در دوره ی Jazz Rock piano chops به مهارت های جاز-راک کاملا آشنایی پیدا خواهید کرد و به بهترین نحو ممکن توانایی تان را پرورش می دهید .
دوره های آکادمی، در زمینه ی دوره ی Jazz Rock piano chops به شما کمک شایانی خواهد نمود. 

اساتید خبره و کارکشته ی ما تمامی مراحل یادگیری این کتاب را برای شما تشریح می کنند و بر عملکرد وچگونگی نواختن شما بر اساس متد دوره ی Jazz Rock piano chops نظارت کامل خواهند داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *