کتاب Jazz Rags and blues ، مجموعه کتابی 5 جلدی است . این کتاب حاوی نت های ترانه ها ی متفاوت تا اواخر قرن بیستم می باشند. کتاب Jazz Rags and blues از مبتدی تا پیشرفته را راضی می کند .

نوع نت هایی که در این کتاب وجود دارد برای هر دو نوع آماتور و حرفه ای در حوزه پیانو فوق العاده مفید است. در همه ی مراحل سعی شده تا کتاب انعکاس دهنده ی تمامی تکنیک های ژانرهای راک ، رگ و بلوز باشد و هنرجو را به صورت عملی با مفاهیم موجود در این ژانرها آشنا نماید . این کتاب از زمان انتشار توسط مارتا مایر یکی از پر فروشترین کتاب ها در این حوزه بوده است.

 ویژگی های کتاب Jazz Rags and blues :
مشخصه بسیار ویژه و بزرگ کتاب Jazz Rags and blues این است که برای تمامی گروه های نوازنده مناسب است . در آن نت ترانه های آسان پیدا می شود ، همچنین در آن تکنیکی ترین ترانه ها برای اجرای حرفه ای ها تدوین شده است. خصوصیت دیگر این کتاب این است که برای تمام قطعات ، اجراهای استودیویی انجام شده تا هنرجو هم از طریق نت و هم از طریق شنیدن موسیقی با ظریف کاری های به کار رفته در ترانه و نوع نت نویسی در سبک های راک و رگ و جاز آشنا شود.

ایدیوم های جاز در این کتاب به خوبی تشریح شده اند همانطور که در مورد ژانرهای رگ و جاز نیز همینطور عمل شده است . نویسنده با نگرش کلی ای که در موسیقی قرن بیستم داشته است سعی کرده پرطرفدارترین ترانه ها را برای اجرا و پرفورمنس انتخاب نماید و به همین دلیل هیجانی خاص ، در هر مرحله از این کتاب بیشتر شما را فرا می گیرد و با اینکه ممکن است در اجرای بعضی از نت ها ، ضعیف باشید با توجه به اشتیاقی که برای نواختن این ترانه های مشهور دارید، سعی می کنید هر طور شده آن را بیاموزید.

اما ما در آکادمی کتاب Jazz Rags and blues به شما این قطعات را به روال استاندارد خودشان می آموزیم و نیازی نیست شما به خودتان زحمت زیادی برای چیزهایی که احتمالا ً نمی دانید، بدهید. شما می توانید با پرداخت مبلغی مناسب، اجرای این نت ها را در دوره ی آکادمی کتاب Jazz Rags and blues یاد بگیرید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *