کتاب Jazz Piano Technique بیشتر برای مبتدیان نوشته شده است و تمرین های بسیار مفیدی را برای این دسته از نوازندگان و شیفته گان موسیقی در بر دارد. مولف این کتاب یعنی جان والریو سعی کرده ، آموزش صحیح انگشت گذاری روی کیبردها را در کتاب Jazz Piano Technique به مبتدیان

  بیاموزد و هر چه بیشتر آنها را با ترانه های “آر اند بی” و” فانک” آشنا نماید .
تمریناتی مثل تمرین در انگشت گذاری دست چپ روی ساز در غالب ژانر جاز و همینطور دست راست ارائه شده است. همچنین برای اجرای طولانی با گروه، آهنگ ها را با تمپوی کم آموزش داده است تا نوازنده ی مبتدی در گذر زمان با بالا بردن سطح کیفی انگشت گذاری و کلیت نوازندگیش در عرصه نوازندگی ژانر جاز، از طریق کتاب Jazz Piano Technique پیشرفت کند .
همچنین نت هایی را به صورت فایل پی دی اف در اختیار نوآموزان قرار داده تا با تمرین آنها بتوانند در نوازندگی جاز از طریق کتاب Jazz Piano Technique به تجربه ی خود بیافزایند. 

کتاب Jazz Piano Technique تمرین های کلاسیک استاندارد، که برای اجرای ژانر جاز مورد نیاز است به نو آمور می آموزاند. همچنین برای دست گرمی، اتودهای ایزوله ای را برای حل این مشکل در غالب ژانر جاز ارائه داده است. تمرین ها فقط به صورت عملی نیستند، بلکه بسیار لذت بخشند.
ما در دوره آموزش آکادمی برای کتاب Jazz Piano Technique سعی خواهیم داشت تا مبتدیان را با تمارین کتاب آشنا کنیم و به صورت تثوری و عملی سطح نوازندگی آنها را بالا ببریم . 

داشتن یک راهنمای خبره در کنار خود، برای آموزش هر نوع موسیقی یا سازی امری فوق العاده است و در آکادمی شما این فرصت را خواهید داشت که همه ی تمارین را با استاد بنوازید و اشتباهات یا نقصان های احتمالی تان به شما گوشزد شود .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *