متد دوره آموزشی Jazz Hanon از دوره ی سری هنون براساس آموزه های “چارلز لوییز هنون” از نوازندگان چیره دست و صاحب سبک موسیقی برداشت شده است. دوره آموزشی Jazz Hanon شما را با متد چارلز لوییز هنون در متد منحصر به فرد او در اجرای تکنیک های سنتی برای هر پیانیستی که به آموزش کلاسیک موسیقی علاقه مند است، ارایه شده است . 

در دوره Jazz Hanon چه نکاتی را فرا می گیریم؟
شما در دوره آموزشی Jazz Hanon آواهای مدرن موسیقی مدرن روز در حال حاضر را برای فراگیری استایل های متنوع در اجرای موسیقی کلاسیک فرا خواهید گرفت . تمرکز “لئو آلفاسی” نویسنده ی کتاب” بر متدهای اجرای تکنیک هنون در سده بیستم بوده است. در دوره آموزشی Jazz Hanon هر قطعه آموزش دهنده ی تکنیک های بنیادین، توانایی تولید صدای واضح به مدد انگشت گذاری مناسب و ایجاد تنالیته صداهای مختلف در نوازندگی می باشد.

برای این موضوع ، در دوره آموزشی Jazz Hanon تمرین های پیشرفته و اتودهای مدرنی ارائه شده است.
یادگیری موسیقی در دوره آموزشی Jazz Hanon بسیار لذت بخش است و نوازندگان پیانو در هر سطحی ، استایل های ضروری در هر ژانر را در طی دوره آموزش و چگونگی اجرای تکنیک ها را با متدهای به روز آموزش خواهند دید .
در دوره آموزشی Jazz Hanon شما این کتاب هشتاد صفحه ای را که توسط انتشارات “اَمر” تهیه و منتشر شده است به خوبی خواهید آموخت. این کتاب در بین 110 کتاب آموزشی برتر آموزش سبک موسیقی جاز قرار دارد . 

در این کتاب نت نویسی به شیوه ای نوین انجام گرفته است و شما را برای اجرای متدهای جدید به چالش می کشد. تکنیک های موجود در کتاب که از روش چارلز هنون بهره می برند، به یک زمان خاص در سده بیستم تعلق ندارد و تمام این سده را پوشش می دهد.
در این دوره آموزشی، پیانیست ها با نوع انگشت گذاری های خاص چارلز هنون به خوبی آشنا می شوند و در همین زمینه اتودهایی برای توانمند سازی نوازنده در کتاب گنجانده شده است. از هر نوع ترانه ای برای توانمند سازی هر چه بیشتر نوازندگان در این کتاب ، برای چالش یادگیری هر چه بیشتر نوع موزیک سده بیستم فراهم شده است. 

ما در دوره آموزشی Jazz Hanon توانایی های بالقوه ی شما را شکوفا خواهیم کرد و اساتید ماهر ما، مو به مو شما را با محتویات این کتاب آشنا خواهند کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *