دوره ی Jazz Chord Hanon به معرفی سری کتاب های Jazz Chord Hanon می پردازد. در دوره ی مربوط به این متد شما، 70 تمرین ضروری در سبک های مختلف را به شیوه ای کاملا نوین و مهیج می آموزید . این دوره، برای هر نوازنده ای واقعا مورد نیاز است و واقعا در قدرت نوازندگی او تاثیر یکه و بسزایی دارد. 

این کتاب بر اساس مطالعات فرد بزرگی مثل “پیتر دنف” جمع آوری گردیده است و همه ی قطعات آن به نوعی طراحی شده اند که کورد های ژانر جاز را به بهترین نحو ممکن به شما بیاموزند.
کتاب Jazz Chord Hanon
عناوین فهرست دوره ی Jazz Chord Hanon :
محتویات Jazz Chord Hanon مانند تمارین در گام های ماژور و مینور ، تمارین کروماتیک و دیاتونیک ، کورد های آلفرد، مجموعه ی پیشرفته ی کوردهای ژانر جاز ، در دایره پنجم و قسمت های دیگر، چنان تدوین گردیده اند تا بتوانید هر چه بیشتر و مهیج تر توانایی خود در نوازندگی را بپرورانید و از استایل درستی در نوازندگی بهره ببرید.

از مهم ترین نکات این دوره نت محور بودن آن است و شما به خوبی با شیوه ی نت نویسی این ژانر آشنایی پیدا خواهید کرد . کافی ست تمرین های 70 گانه ی Jazz Chord Hanon را بارها و بارها با تمپو های مختلفی، که در آکادمی برای شما اجرا خواهند نمود تمرین کنید تا به همین واسطه به نوازنده ای چیره دست تبدیل گردید . این متد از معروف ترین متدهای نوع خود و ژانر جاز می باشد و در اکثر فهرست های فروشگاه های بزرگ، مقامی بین 10 متد اول را به خود اختصاص داده است.
پس حتما با پرداختی ناچیز در دوره های آکادمی شرکت کنید و بعد از اتمام دوره، خودتان پی خواهید برد که تا چه اندازه به وسیله ی Jazz Chord Hanon رشد کرده اید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *