اگر شما به گروه نوازی در پیانو علاقه مند هستید ، متد Jazz Band Pianist تمام مواردی را که در این حوزه به آن نیاز دارید، گردآوری کرده است. این کتاب نوشته ی “جرمی سیسکایند” از نویسندگان بنام در حوزه ی موسیقی می باشد و تا به حال کتاب های بسیاری را در این زمینه را، به رشته طبع در آورده است.
Jazz Band Pianist برای نوازندگان خوب دوره های متوسطه یا حتی دوره دبیرستان برای یادگیری گروه نوازی پیانو بسیار موثر است.

موهبت های دوره ی آموزشی Jazz Band Pianist :
Jazz Band Pianist می تواند برای شما موهبتی باشد تا تمام ترانه های مشهور منطقه خود را یاد گرفته و به همراه گروه بنوازید. این کتاب به صورت مرحله به مرحله تمارین را به شما یاد می دهد و به شما این اجازه را می دهد تا از ترانه های ساده کارتان را شروع کنید و تا اجرای آهنگ های سخت پیش بروید. در Jazz Band Pianist بخش دیگری به نام گزارش تمرینات نیز وجود دارد که به وسیله آن می توانید اشکالات خود را رفع نموده یا تکنیک های موجود در Jazz Band Pianist را که با تکنیک های خاص اجرا می شوند رفع نقص نمایید.

  در بخش دیگر قطعات تمرینی دیگری برای شما آورده شده است تا با انجام تمرین آنها و دریافت چگونگی تمرین های متفاوتی که در این متد ارائه شده است، خود را برای گروه نوازی به صورت حرفه ای و بی نقص آماده کنید. همچنین تمرین های صوتی ژانر جاز نیز به Jazz Band Pianist اضافه شده است تا در هرچه بهتر ، یادگیری شما، به نوازندگی تان کمک نماید. 

برای اجرای گروه نوازی باید حتما همراه با یک استاد خبره در این زمین همراه باشد. لذا ، ما در دوره های آکادمی آماده استقبال از شما برای آموزش سریع و بهینه ی Jazz Band Pianist هستیم. شما می توانید با کمی هزینه ، نوازندگی خود را در گروه نوازی به حد زیادی بالا ببرید و ما در این زمینه برای یادگیری شما همه ی سعی مان را خواهیم کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *