دوره آموزشی How to play Metal Guitar
How to play Metal Guitar که توسط “ریچارد هانستون” گردآوری شده است. یکی از معتبرترین و بهترین کتاب ها در زمینه نوازندگی گیتار در ژانر متال است . در این کتاب شما با مفاهیم ابتدایی نوازندگی گیتار به سبک متد از بهترین اساتید موسیقی جهان را، می آموزید و ترفندهای رازگونه ی آنان را توسط مولف گردآوری شده است را غالبا ً به سبک همان اساتید موسیقی بزرگ سبک متال فرا می گیرید . 

دوره ی How to play Metal Guitar پکیج بسیار بی نظیری از ، کوردها ، تصاویر و سایر المان های مورد نیاز برای یادگیری این سبک را در اختیار شما قرار می دهد .
ویژگی های How to play Metal Guitar :
How to play Metal Guitar یک پکیج بسیار عالی برای آموزش سبک متال روی گیتار می باشد. 

در عمیق ترین لایه های کتاب شما با نوازندگی گیتاریست های قهار و خبره ای چون “اندی الیس” ، جس گری”، “جو گور” جود گلد” و “دیو وایت هسل” در زمینه ی آموزش موسیقی گیتار متال آشنا خواهید شد . How to play Metal Guitar ترانه هایی را که این اساتید به نام موسیقی جهان، به صورت مدرن و کلاسیک اجرا و یا در ژانر متال ساخته و نواخته اند به شما یاد می دهد و کمک می کند نا شما نیز با استایل، نوع انگشت گذاری و دید آنها نسبت به ژانر متال و

  کلیت موسیقی را بهتر یاد بگیرید و فرم بهتری برای نوازندگی را فرا بگیرید . این کتاب پوشش دهنده ی قطعاتی با گیتار هایی که هفت سیم دارند، با ضبط مجدد آنها و تدریس بسیار خوب آنها در آکادمی به شما می آموزد. شناخت این غول های ژانر متال، و دسترسی آسان به تدریس صوتی نت های موجود در کتاب در مدت زمان کوتاهی شما را با شیوه آنان در روش نواختن گیتار متال آشنا خواهید کرد.
آکادمی به بهترین نحو و با بهترین اساتید How to play Metal Guitar را به شما می آمورد. پس از این دوره، تفاوت را در خودتان به خوبی احساس خواهید کرد. پس با مبلغ بسیار مناسب ، جهش فوق العاده ای در زمینه ی نوازندگی گیتارمتال داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *