معرفی دوره آموزشی متد Harmony and Voice Leading 5th Edition
متد Harmony and Voice Leading 5th Edition شیوه ای از آموزش تئوری موسیقی است که به صورت بسیار ساده و بی آلایش، دوره تئوریک فرم و تن را آموزش می دهد. 

نویسندگان این ویرایش از کتاب “ادوارد الدول” و “الن کدوالادر” سعی کرده اند شاکله کتاب به نحوی باشد که برای همه ی گروههای نوازندگی مناسب باشد. در Harmony and Voice Leading 5th Edition نشانه هایی مثل تون ها، تون های همسایه یا تون های همجوار، چگونگی کار با ریتم ها، کورد های نامتعارف که در گام هایی که برای آنان ساخته نشده اند به کار برده شده است و سطوح متفاوت ریتم ها را می توان به عنوان نمونه، بیان نمود. این کتاب موسیقی را از اواخر قرن نوزدهم تا جایی که موسیقی خودش را به نمود هایی مانند مینیمالیسم و نئوروماتیک می رساند، را پوشش می دهد.

همچنین Harmony and Voice Leading 5th Edition حاوی بخش هایی مثل ریتم و فرم ، الکترونیک ، موسیقی کامپیوتری و نقش های شانس و انتخاب در موسیقی قرن بیستم می پردازد.این کتاب ، مجموعه ای گرانبها از تاریخ موسیقی در قرن بیستم ، تئوری و هارمونی ها و تحلیل و سبک شناسی موسیقی در سده ی بیستم میلادی می باشد .
کتابHarmony and Voice Leading 5th Edition
. متد Harmony and Voice Leading 5th Edition به صورتی طراحی گردیده است که به شما این امکان را می دهد تا در انتهای کتاب با تئوری موسیقی در خوزه های متفاوت مانند فرم، شکل، صدا سازی و … ، و با نوع نثری شیرین که انسان را وادار به ادامه دادن آن می کند ،

آشنا کند.
ویژگی های Harmony and Voice Leading 5th Edition :
بخش هایی از Harmony and Voice Leading 5th Edition مثل سیستم تون، فرم های مقیاس و موسیقی ، اندازه گیری عمودی: کوردها و شبیه سازی ها، پیشرفت نقادانه و تنالیته و سایر بخش های این کتاب که هر یک ویژگی خود را دارند. 

متد Harmony and Voice Leading 5th Edition به هیچ وجه کتاب ساده ای نیست و مانند دیگر کتاب هایی که ما در آکادمی درزمینه ی تئوری موسیقی تدریس می کنیم، کتابی است که حتما برای یادگیری آن نیاز به یک استاد چیره دست و خبره دارید. با شرکت در کلاس های آکادمی پرداخت زیادی را انجام نمی دهید ، ولی در عوض دانشی بسیار گسترده و وسیع درباره ی موسیقی را به دست می آورید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *