کتاب دیگری برای تقویت تکنیک سرعت، دقت، قدرت.معرفی دوره آموزشی متد Hanon: The Virtuoso Pianist Sixty Exercises for Piano Complete Edition
متد Hanon: The Virtuoso Pianist از زمان انتشار لول خود در مجموعه کلاسیک شیمر در حدود یک قرن قبل، غالبا هر کسی که آموزش پیانو را بیش از 2 سال ادامه داده، این کتاب را در فهرست کتاب های تمرینی و مهارتی خود قرار داده است. 

متد Hanon: The Virtuoso Pianist متدی است که تا به حال میلیون ها بار کپی و بارها و بارها در طول این صد سال چاپ و تجدید چاپ شده است. این کتاب و تمارین موجود در آن برای نوازندگان حرفه ای طراحی شده است.
Hanon: The Virtuoso Pianist
ویژگی های متد Hanon: The Virtuoso Pianist :
متد Hanon: The Virtuoso Pianist را بیشتر کسانی دوست دارند که عاشق تکنیک در نوازندگی هستند.این کتاب حاوی شصت قطعه منتخب از کارهای چارلز هنون می باشد .

هنون به عنوان گردآورنده ی این کتاب سعی نموده استتا اغلب تکنیک ها ، چگونگی انگشت گذاری صحیح روی پیانو ، و صدا سازی با سیم ها را به نوازنده بیاموزد. این اولین ویرایش آمریکایی از این کتاب می باشد اما هنوز به کلاسیک بودن خود مقید مانده است و تحت تاثیر نت نویسی و اجرای ژانرها و نوازندگان آمریکایی قرار نگرفته است. این کتاب در نوع خود از بهترین های کل تاریخ موسیقی برای آموزش پیانو است.

در متد Hanon: The Virtuoso Pianist توجه لازم و کافی به انگشت گذاری صورت گرفته است. خصوصا در قطعات شوپن که در متد Hanon: The Virtuoso Pianist وجود دارد این موضوع خود را به خوبی به رخ می کشد. چرا که اجرای اتودها و ملودی های شوپن بسیار سخت است و می بایست حتما انگشت گذاری صحیحی برای اجرای این قطعات داشته باشید.

چیز دیگری که این متد Hanon: The Virtuoso Pianist و یادگیری قطعاتش را بسیار لرت بخش می نماید وجود آرپژها و مقیاس های مختلف در آن است.
پس برای یادگیری متد Hanon: The Virtuoso Pianist حتما در کلاس های آکادمی شرکت کنید و قطعات عتیقه ی این کتاب را بیاموزید و از نوازندگیتان لذت ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *