بیش از ۵۰ مثال، اتود، و کورد بروگرشن برای تمرین ریتم ولید.
گیتار اروبیک در ۵۲ هفته متد تمرین تکنیک برای روی فرم نگه داشتن انگشتها در طول سال. این تمرینها برای ۵۲ هفته طراحی شده‌اند. که در هر هفته ۷ تکنیک آلترینت پیکینگ, آرپژ، سوئیپ پیکینگ، جهش سیم‌ها (استریگ اسکیپینگ) لگاتو، bend، و ریتم (هر تکنیک برای یک روز هفته) که هفته به هفته تمرینها حرفه‌ای‌تر می‌شوند. این تمرینها در افزایش سرعت، دقت، لحن، قدرت، پیک زدن، بسیار موثرند.

متد آموزش آنلاین Guitar Aerobics: A 52-Week  

متد آموزش آنلاین Guitar Aerobics: A 52-Week  توسط ” تروی نلسون ” از جمله نوازندگان چیره دست و مشهور، گرد آوری شده است. او سالها به عنوان مولف در کتاب های آموزشی گیتار و مجلات مرتبط با این امر، قلم می زند. این کتاب یا کتاب گیتار ایروبیکس ، حاصل کار مستمر او در مجلات می باشد . او که سال های زیادی را در مجلات مختلف قلم می زده، همواره به بخش یا ستونی در مجلات تحت همین عنوان، یا تمرینات ایروبیک، یا تمرینات هوازی گیتار در نظر داشته است و به طور بسیار دقیق و بدیع ، مبادرت به خلق تمارینی برای این موضوع کرده است که در این کتاب اعدادشان به 365 قطعه می رسد.

 این کتاب در بین سایر کتاب های آموزشی متدهای گیتار، از جمله بهترین متدهای گیتار می باشد که برای تدریس آموزش آنلاین آن اقدام شده است.  در این کتاب تمارین بسیار مهیج و آموزنده ای بر اساس زمان بندی دقیق برای 52 هفته ی سال و 365 روز در نظر گرفته شده است و برای هر روز یک تمرین را پیشنهاد داده است که در آموزش آنلاین این کتاب این تمرینات به صورت دقیق به همراه توضیحات مربوط به ژانر و سرعت و مقیاس هر قطعه ، به هنر آموزان آموزش داده می شود. تمارین آموزش آنلاین این کتاب بیشتر سبک های موسیقی از جمله راک، بلوز، جاز، متال، کانتری و فانک را شامل می شود که در آموزش آنلاین تمامی این ژانرها به همراه تاریخچه ی مختصر آنها در اختیار هنرآموزان ، قرار داده خواهد شد.

در آموزش مجازی کتاب گیتار ایروبیکس، که یکی از بهترین متدهای گیتار می باشد،مولف بیشتر هم و غم خود را معطوف به آموزش های تکنیک ها و مقیاس ها و موارد مهم دیگر در هر یک از ژانرهای مذکور کرده است. از جمله تکنیک های به کار گرفته شده در این کتاب که باعث تقویت نوازندگی شما در آموزش آنلاین این متد می گردد می توان به پیکینگ های آلتر، آرپژها،  پیکینگ های رفت و برگشتی یا سوینگ، بالا و پایین بردن سریع روی سیم ها یا استرینگ اسکیپینگ، لگاتو، مهارت بر روی سیم ها یا استرینگ بندینگ ، و ریتم ها در گیتار اشاره کرد.

در آموزش آنلاین ، این تمرینات خصوصا به علت زیادی تمرینات و دقیق بودن آنها و خصوصا وسعت طیف تکنیک ها و مقیاس ها و دیگر عوامل بسیار مهمی که برای نوازندگی گیتار ، حتما به آنها احاطه داشته باشید، با توجهی مضاعف به هنرآموزان ارئه می گردد. هدف تروی نلسون از نگارش و جمع آوری این تمرینات، در درجه اول آشنایی نوازندگان با ژانرهای مهم موسیقی و در درجه بعد آشنایی با تکنیک های متفاوت در نوازندگی گیتار و خصوصا ً بالا بردن نوازندگی سرعت نوازندگی هنرآموزان می باشد که در آموزش آنلاین این متد ، علاوه بر این تمارین از متدهای دیگر نیز برای بالا بردن سرعت نوازندگی نوازندگان استفاده خواهد شد. نلسون به این علت ، تنها یک تمرین در روز را پیشنهاد کرده است که تا آنجا که می توانید به تمرین بپردازید. اساس این متد در آموزش آنلاین در تمرین مستمر بر روی قطعات روزانه نهاده شده است و در صورتی که این کار را به طور مکرر و دقیق و با تمپو های متفاوت انجام دهید، برای تسلط بر تکنیک ها و خصوصا افزایش سرعت نوازندگی، می گردد و در غیر این صورت تنها به یادگیری چند قطعه بسنده خواهید کرد و از جذابیت های بی شمار این متد بدیع، که یکی از بهترین متدهای گیتار می باشد،  در آموزش آنلاین بهره ای نخواهید برد. آموزش آنلاین این متد محدودیتی برای نوازندگان ندارد و همه ی طیف های نوازنده را از آماتور تا حرفه ای در بر می گیرد.

در ادامه به بعضی از نکات موجود در این متد و چگونگی تنظیم قطعات توسط تروی نلسون و آموزش آنلاین آنها خواهیم پرداخت.

دوره آموزش آنلاین Guitar Aerobics: A 52-Week, One-lick-per-day Workout Program for Developing, Improving and Maintaining Guitar Technique

دوره ی آموزش آنلاین Guitar Aerobics: A 52-Week  :

دوره ی آموزش آنلاین Guitar Aerobics: A 52-Week  پکیج بسیار بی نظیری از ،  کوردها ، تصاویر و سایر المان های مورد نیاز برای یادگیری این سبک را در اختیار شما قرار می دهد

دوره ی آموزش آنلاین Guitar Aerobics: A 52-Week  یک پکیج بسیار عالی برای آموزش سبک های متفاوت روی گیتار می باشد. در عمیق ترین لایه های کتاب شما با نوازندگی گیتاریست های قهار و خبره ای چون “اندی الیس” ، جس گری”، “جو گور” جود گلد” و “دیو وایت هسل” در زمینه ی آموزش موسیقی گیتار، آشنا خواهید شد . دوره ی آموزش آنلاین این متد ترانه هایی را که این اساتید به نام موسیقی جهان، به صورت مدرن و کلاسیک اجرا و یا در ژانر های متفاوت ساخته و نواخته اند به شما یاد می دهد و کمک می کند تا شما نیز با استایل، نوع انگشت گذاری و دید آنها نسبت به ژانر های متفاوت و کلیت موسیقی آشنا شوید و در نتیجه موسیقی و نوازندگی گیتار در ژانرهای متفاوت را بهتر یاد بگیرید و فرم بهتری برای نوازندگی را آموزش ببینید . این کتاب پوشش دهنده ی قطعاتی با گیتار هایی که شش سیم دارند، با ضبط مجدد آنها و تدریس بسیار خوب آنها از طریق دوره ی آموزش آنلاین  به شما می آموزد. شناخت این غول ها، و دسترسی آسان به تدریس صوتی نت های موجود در کتاب  در مدت زمان کوتاهی شما را با شیوه آنان در روش نواختن گیتار، آشنا خواهد کرد.

دوره ی آموزش آنلاین این متد به بهترین نحو و با بهترین اساتید Guitar Aerobics: A 52-Week  را به شما می آمورد. پس از این دوره، تفاوت را در خودتان به خوبی احساس خواهید کرد. پس با مبلغ بسیار مناسب ، جهش فوق العاده ای از طریق دوره ی آموزش آنلاین این متد در زمینه ی نوازندگی ژانر های مختلف گیتار داشته باشید.

 

گیتار یکی از کاملترین انواع ساز هاست و از حیث اکتیواسیون تفاوت چندانی با پیانو، که کاملترین اکتیواسیون را در بین سازها را، دارا است ندارد. ما در آموزش آنلاین Guitar Aerobics: A 52-Week  سعی مان بر این است که این تکنیک ها را با توجه به ژانر ها و مقیاس ها و دیگر نکات کلیدی این متد به بهترین نحو ممکن افزایش دهیم

آموزش آنلاین این متد موجب افزایش عملکرد و کارایی شما از ساز و اجرای مناسب و به جای تکنیک ها با بهترین کیفیت می شود. از حیث دسته بندی کلی ما دو نوع سبک گیتار نوازی داریم که یکی گیتار نوازی کلاسیک و دیگری گیتار نوازی به سبک اسپانیولی یا فلامنکو ست. در آموزش مجازی  این متد، این سبک ها بوسیله ی کلیه ی انگشت های دست راست به اجرا در می آید . در مقابل سبک های دیگری مثل پاپ، جاز، بلوز، راک و … به وسیله ی مضراب نواخته می شوند.

در آموزش آنلاین این متد راجب تکنیک های گیتار باید به این نکته توجه داشته باشید که به چه علت از عناوینی مثل گیتار کلاسیک یا الکتریکی صرف نظر شده است. دلیل آن هم این است که گیتاریست،  چه مبتدی و چه حرفه ای، عادت به استفاده از هر دو نوع یاد شده در نواختن سیم ها بهره می برند. گروهی با انگشتان خود گیتار می نوازند و گروه دیگر فارغ از نوع گیتار ، عادت به استفاده از مضراب یا همان پیک دارند. در این زمینه اصلی ترین نقش را نوع موسیقی انتخاب شده، از طرف نوازنده دارد.

آموزش آنلاین Guitar Aerobics: A 52-Week  برای گیتار با سیم های نایلونی و فلزی شش سیم طراحی شده است. باید دقت خیلی زیادی داشت که به هیچ وجه گیتار کلاسیک و سبک کلاسیک در نوازندگی گیتار یکی نیستند و از همه لحاظ و از بنیان با هم فرق دارند. با گیتار کلاسیک می توان خیل عظیمی از سبک ها را نواخت ، مثل پاپ ، جاز و حتی بلوز! این نکته در آموزش آنلاین این متد برای شما، به طور واضح ، توضیح داده خواهد شد.

آموزش آنلاین گیتار ایروبیکس

در دوره ی آموزش آنلاین گیتار ایروبیکس: در 52 هفته،  بیشتر تلاش ما روی تکنیک هایی مثل آپویاندو یا ضربه به صفحه و تیراندو یا ضرب آزاد و تعداد زیاد و وافر دیگری از تکنیک های جهانی و روز گیتار را که حدود 60 تکنیک است ، در سبک های متفاوت معطوف خواهد بود. کافی ست در در آموزش آنلاین این متد که راجع به تکنیک های گیتار می باشد، شرکت کنید و پیشرفت خود را روز به روز ببینید و با موسیقی روز جهان هر چه بیشتر آشنا شوید.

آموزش آنلاین Guitar Aerobics: A 52-Week متدی برای کمک به رشد تکنیک و استایل گیتاریست های گیتار در ژانر های مختلف می باشد. نویسنده کتاب از نوازندگان چیره دست گیتار و همچنین از نویسندگان و گردآورندگان کتاب های موسیقی خصوصا، در زمینه تکنیک های گیتار در ژانرهای متفاوت است .

ایجاد مسیرهای جدید با آموزش آنلاین متد گیتار ایروبیکس : 

در متد آموزش آنلاین Guitar Aerobics: A 52-Week  راه های زیادی برای گسترش و توسعه هنر نوازندگان پیشنهاد شده است. چگونگی استفاده از بازوان با بهره گیری از آخرین تکنیک های پیشرفته ی گیتار برای اجرای بهترین استایل در اجرا در این کتاب بسیار مورد توجه برای نوازندگان آماتور و حرفه ای گیتار قرار گرفته است.

مشخصه های آموزش آنلاین  متد گیتار ایروبیکس :

آموزش آنلاین Guitar Aerobics: A 52-Week

در متد آموزش آنلاین Guitar Aerobics: A 52-Week  شما می توانید مقیاس های پنتاتونی را به خوبی فرا بگیرید . همچنین چگونگی اجرای آرپژها و وبکینگ تراک ها را می آموزید. شما در این  متد خواهید توانست تکنوازی ها و نت های لیک را برای نت نویسی به خوبی فرا بگیرید. در این کتاب همچنین تئوری موسیقی به طور مختصر شرح داده شده است. با اجرای منظم تمرینات برای قطعات موجود در کتاب شما شاهد جهشی شگرف و بزرگ در نوازندگیتان خواهید بود. همچنین آموزش آنلاین  متد گیتار ایروبیکس این ویژگی را دارد که از سطوح مختلف نوازندگان در سطح های مقدماتی تا پیشرفته، تغییرات و پیشرفت های بسیار زیادی ایجاد کند.

برای آموزش آنلاین Guitar Aerobics: A 52-Week،  حتما به آموزش آنلاین ما مراجعه کنید و به راحت ترین حالت ممکن ، این متد را فرا بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *